1) делегациялар басшылары                   Қазақстан Республикасының
үшін (қабылдауды өткізу                     Республикалық ұланы
орнын анықтау және                          (келісім бойынша),
безендіру, отырғызу,                        Қазақстан Республикасының
делегацияларға арналған                     Сыртқы істер министрлігі,
квоталарды келісу, күзет                    Алматы қаласының әкімі,
іс-шаралары, дастархан                      "Алматы қаласының
мәзірін, саздық                             Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
бағдарламаны дайындау);                     (келісім бойынша)
2) делегация мүшелері мен
бірге жүретін адамдар үшін;
3) бұқаралық ақпарат
өкілдері үшін
38  Қазақстан Республикасы        2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің атынан   қазан-қарашасы Президентінің Іс Басқармасы
делегациялардың басшылары                   (келісім бойынша),
үшін ресми түскі қонақасын                  Қазақстан Республикасы
ұйымдастыру (қабылдауды                     Премьер-Министрінің
өткізу орнын анықтау және                   Протокол қызметі,
безендіру, отырғызу,                        Қазақстан Республикасының
делегацияларға арналған                     Сыртқы істер министрлігі,
квоталарды келісу, дастархан                Алматы қаласының әкімі,
мәзірін, саздық                             "Алматы қаласының
бағдарламаны дайындау)                      Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
(келісім бойынша)
39  Абай атындағы Опера және      2001 жылдың   Қазақстан Республикасының
балет театрында салтанатты   қазан-қарашасы Мәдениет, ақпарат және
концерт ұйымдастыру:                        қоғамдық келісім
1) барлық АӨІСШК-ге мүше                    министрлігі,
мемлекеттердің жалауларын                   Қазақстан Республикасы
ілу, залды құттықтау                        Президентінің Іс Басқармасы
ұрандарымен безендіру;                      (келісім бойынша),
2) классикалық музыканың                    Қазақстан Республикасы
концерттік бағдарламасын                    Президентінің Протоколы
дайындау;                                   (келісім бойынша),
3) салтанатты концерт                       Сыртқы істер министрлігі,
бағдарламасын дайындау және                 Алматы қаласының әкімі,
тарату;                                     "Алматы қаласының
4) делегациялар басшылары                   Шаруашылық басқармасы" ЖАҚ
мен мүшелерін залда отырғызу                (келісім бойынша)
40  Алматы қаласының көрнекті     2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
жерлерін көрсету:            қазан-қарашасы Президентінің Протоколы

1) для глав делегаций                        (по согласованию),
(определение и оформление                    Протокол Президента
места проведения приема,                     Республики Казахстан
рассадка, согласование квот                  (по согласованию),
для делегаций, охранные                      Республиканская гвардия
мероприятия, подготовка                      Республики Казахстан
меню, музыкальной программы);                (по согласованию),
2) для членов делегаций,                     Министерство
сопровождающих лиц;                          иностранных дел
3) для представителей                        Республики Казахстан,
средств массовой информации                  аким г. Алматы, ЗАО
"ХОЗУ г. Алматы"
(по согласованию),
38  Организация официального      Октябрь-       Управление Делами
обеда от имени Премьер-       ноябрь         Президента Республики
Министра Республики           2001 года      Казахстан
Казахстан для глав делегаций                 (по согласованию),
(определение и оформление                    Протокольная служба
места проведения приема,                     Премьер-Министра
рассадка, согласование квот                  Республики Казахстан,
для делегаций, подготовка                    Министерство иностранных
меню, музыкальной программы)                 дел Республики Казахстан,
аким г. Алматы, ЗАО
"ХОЗУ г. Алматы"
(по согласованию),
39  Организация торжественного    Октябрь-       Министерство культуры,
концерта в театре оперы       ноябрь         информации и
и балета имени Абая:          2001 года      общественного согласия
1) вывешивание флагов всех                   Республики Казахстан,
государств-членов СВМДА,                     Управление Делами
оформление зала приветственными              Президента Республики
лозунгами;                                   Казахстан
2) подготовка концертной                     (по согласованию),
программы классической                       Протокол Президента
музыки;                                      Республики Казахстан
3) подготовка и                              (по согласованию),
распространение программы                    Министерство
торжественного концерта;                     иностранных дел
4) рассадка глав и членов                    Республики Казахстан,
делегаций в зале                             аким г. Алматы, ЗАО
"ХОЗУ г. Алматы"
(по согласованию),
40  Осмотр                        Октябрь-       Протокол Президента
достопримечательностей        ноябрь         Республики Казахстан
города Алматы:                2001 года      (по согласованию), Служба

1) Ислам мәдениетінің                       (келісім бойынша),
Египет университетін ашу                    Қазақстан Республикасы
(Алматы қаласы)                             Президентінің Күзет қызметі
2) Медеуде болу                             (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі,
Алматы қаласының әкімі
41  Алматы облысында болу         2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
(Жамбыл мұражайы)            қазан-қарашасы Президентінің Протоколы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі,
Алматы облысының әкімі
42  Түркістан қаласына сапар      2001 жылдың   Қазақстан Республикасы
қазан-қарашасы Президентінің Протоколы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі,
Оңтүстік Қазақстан
облысының, Түркістан
қаласының әкімдері
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

1) открытие Египетского                      охраны Президента
университета исламской                       Республики Казахстан
культуры (г.Алматы);                         (по согласованию),
2) посещение Медео                           Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан,
Министерство культуры
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
аким г.Алматы
41  Посещение Алматинской         Октябрь-       Протокол Президента
области (Музей Джамбула)      ноябрь         Республики Казахстан
2001 года      (по согласованию), Служба
охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан,
аким Алматинской области
42  Поездка в г.Туркестан         Октябрь-       Протокол Президента
ноябрь         Республики Казахстан
2001 года      (по согласованию), Служба
охраны Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан,
акимы Южно-Казахстанской
области и г. Туркестана
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)