"Қайрат" спорт базасының мүліктік кешенін Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 18 маусым N 834
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласы, Каблуков көшесі 30 мекен-жайы бойынша орналасқан "Қайрат" спорт базасының мүліктік кешені Алматы қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп Алматы қаласының әкімімен келісім бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген мүліктік кешенді Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. "Алматы қаласының аумағында орналасқан ұйымдар мен объектілерге
қатысты мемлекеттік меншік түрлері туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы N 1141
P981141_
қаулысына мынадай
өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
393-2-жолмен толықтырылсын:
"393-2. "Қайрат" футбол базасы  Каблуков көшесі, 30-үй";
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада реттік нөмірі 370-жол алынып
тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О передаче имущественного комплекса спортивной базы "Кайрат" в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2001 года N 834
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать имущественный комплекс спортивной базы "Кайрат", расположенный по адресу: город Алматы, ул.Каблукова, 30, в коммунальную собственность города Алматы.
2. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с акимом города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по передаче указанного имущественного комплекса в коммунальную собственность города Алматы.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года N 1141 P981141_ "О видах государственной собственности в отношении организаций и объектов, расположенных на территории города Алматы" следующие изменение и дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый
номер 393-2, следующего содержания:
"393-2 Футбольная база "Кайрат"         ул. Каблукова, д.30";
в приложении 3 к указанному постановлению строку, порядковый номер
370, исключить.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)