"Қазақстан Республикасы кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 маусым N 869
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасы кейбір заң актілерінің
күші жойылды деп тану туралы
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және даму банкіне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Инвестициялар кепілдігінің көп жақты агенттігіне және Инвестициялық дауларды реттеу жөніндегі халықаралық орталыққа мүшелігі туралы" 1992 жылғы 26 маусымдағы Қазақстан Республикасының Z921700_ Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 311-бап);
2) "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және даму банкіне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Инвестициялар кепілдігінің көп жақты агенттігіне және Инвестициялық дауларды реттеу жөніндегі халықаралық
орталыққа мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне енгізу
тәртібі туралы" 1992 жылғы 26 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесінің қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992
ж., N 13-14, 312-бап).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 869
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых
законодательных актов Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
О признании утратившими силу некоторых
законодательных актов Республики Казахстан
Признать утратившими силу:
1) Закон Республики Казахстан от 26 июня 1992 года Z921700_ "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном банке реконструкции и развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантии инвестиций и Международном центре по урегулированию инвестиционных споров" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 311);
2) постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 26 июня 1992 года B922200_ "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном банке реконструкции и развития, Международной финансовой
корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве
гарантии инвестиций и Международном центре по урегулированию
инвестиционных споров" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан,
1992 г., N 13-14, ст. 312).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)