Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 155 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 шілде N 915
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылғы егіннің астығын мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 155 P010155_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 47-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3 369 740 000 (үш миллиард үш жүз алпыс тоғыз миллион жеті жүз қырық мың) теңге сомасына 276 000 (екі жүз жетпіс алты мың) тоннаға дейінгі көлемде - 2001 жылғы 20 шілдеге дейінгі мерзімде қаржыландыру арқылы жеткізілім шарты негізінде;";
1-тармақтың 2) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда
жазылсын:
"213 780 000 (екі жүз он үш миллион жеті жүз сексен мың) теңге
сомасына 14 000 (он төрт мың) тоннаға дейінгі көлемде - 2001 жылғы 1
тамызға дейінгі мерзімде қаржыландыру арқылы жеткізілім шарты негізінде;";
2-тармақтағы:
"екі деңгейлі" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген 2001 жылғы егіннің астығын екі
деңгейлі мемлекеттік сатып алу ережесінде:
атауындағы "екі деңгейлі" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтағы "екі деңгейлі" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақта:
бірінші абзацтағы "Екі деңгейлі" деген сөздер алынып тасталсын;
екінші абзацтағы "Екі деңгейлі" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 155
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2001 года N 915
В целях поддержки сельскохозяйственных товаропроизводителей
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
января 2001 года N 155
P010155_
"О государственном закупе зерна урожая
2001 года" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 47) следующие
изменения:
абзац второй подпункта 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"в объеме до 276 000 (двести семьдесят шесть тысяч) тонн на сумму 3
369 740 000 (три миллиарда триста шестьдесят девять миллионов семьсот
сорок тысяч) тенге - посредством финансирования на основе договора
поставки в срок до 20 июля 2001 года;";
абзац второй подпункта 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"в объеме до 14 000 (четырнадцать тысяч) тонн на сумму
213 780 000 (двести тринадцать миллионов семьсот восемьдесят тысяч) тенге
- посредством финансирования на основе договора поставки в срок до 1
августа 2001 года";
в пункте 2:
слово "двухуровневого" исключить;
в Правилах двухуровневого закупа зерна урожая 2001 года, утвержденных
указанным постановлением:
в заголовке слово "двухуровневого" исключить;
в пункте 1 слово "двухуровневого" исключить;
в пункте 3:
в абзаце первом слово "Двухуровневый" исключить;
в абзаце втором слово "двухуровневом" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)