А.Қ. Құзытбаева туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 шілде N 936
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
Z990453_
26-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы
етеді:
Жазбаша өтініші негізінде Ажар Қилымбекқызы Құзытбаеваның отставкаға
кетуі қабылдансын және Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О Кузутбаевой А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 936
В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан
Z990453_
"О государственной службе" Правительство Республики Казахстан
постановляет:
На основании письменного заявления принять отставку Кузутбаевой Ажар
Килмбековны и освободить от должности вице-Министра юстиции Республики
Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)