Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қаулысы 2001 жылғы 10 шілде N 938. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 8, 56-құжат) мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1) Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық
комиссиялардың қазақстандық бөлiгi тең төрағаларының құрамына:
"Қазақстан Республикасы - Еуропалық Одақ" ынтымақтастық кеңесiне -
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi Ахметжан Смағұлұлы
Есiмов енгiзiлсiн;
2) көрсетiлген құрамнан Алтай Абылайұлы Тiлеубердин шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 938. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 8, ст. 56) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
1) ввести в состав сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами:
Совета сотрудничества "Республики Казахстан - Европейский Союз" -
Есимова Ахметжана Смагуловича - Министра сельского хозяйства Республики
Казахстан;
2) вывести из указанного состава Тлеубердина Алтая Аблаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)