Н.В. Белоруков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 шілде N 946
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Николай Васильевич Белоруков Қазақстан Республикасының Әділет
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О Белорукове Н.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 946
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Белорукова Николая Васильевича вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)