Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214 қаулысына өзгеріс енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2001 жылғы 12 шілде N 947. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.01.11. N 39 қаулысымен. ~P020039
Қазақстан Республикасы Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2001 жылғы 9 ақпандағы N 214
P010214_
қаулысына мынадай өзгеріс
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктердің, агенттіктер мен
ведомстволардың қызметкерлерінің штат санының лимиттерінде:
3) тармақшадағы реттік нөмірі 8-жолдағы "26" деген сан "46" деген
санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года N 214
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 947 (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2002 г. N 39 ~P020039)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9
февраля 2001 года N 214
P010214_
"Об утверждении лимитов штатной
численности" следующее изменение:
в лимитах штатной численности работников министерств, агентств и
ведомств, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 3) строки, порядковый номер 8, цифру "26" заменить цифрой
"46".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)