"Монополияға қарсы келісілген саясат жүргізу туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 шілде N 955
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Монополияға қарсы келісілген саясат жүргізу туралы шартты бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі қаулысының күші жойылды деп
тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Монополияға қарсы келісілген саясат жүргізу
туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
"Монополияға қарсы келісілген саясат жүргізу туралы шартты бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1994 жылғы 22 маусымдағы
қаулысының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1994 ж.,
N 4-5, 86-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу постановления Верховного Совета Республики Казахстан "О ратификации Договора о проведении согласованной антимонопольной политики"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2001 года N 955
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу
постановления Верховного Совета Республики Казахстан
B942200_
"О
ратификации Договора о проведении согласованной антимонопольной политики".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившим силу постановления
Верховного Совета Республики Казахстан
"О ратификации Договора о проведении согласованной
антимонопольной политики"
Признать утратившим силу постановление Верховного Совета Республики
Казахстан от 22 июня 1994 года
B942200_
"О ратификации Договора о
проведении согласованной антимонопольной политики" (Ведомости Верховного
Совета Республики Казахстан, 1994 г., N 4-5, ст. 86).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)