Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 ақпандағы N 257 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 шілде N 1007. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1111 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Жоғары аттестациялық комитетінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 ақпандағы N 257  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 7, 78-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жоғары аттестациялық комитеті туралы ережеде 6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. ЖАК-тың заңды мекен-жайы:
Қазақстан Республикасы, 480100, Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 28.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2001 года N 257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2001 года N 1007. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1111 (P041111)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2001 года N 257 P010257_  "Вопросы Высшего аттестационного комитета Министерства образования и науки Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 7, ст. 78) следующее изменение:
в Положении о Высшем аттестационном комитете Министерства образования и науки Республики Казахстан, утвержденном указанным  постановлением, пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Юридический адрес ВАК:
Республика Казахстан, 480100, город Алматы, улица Шевченко, 28.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан