Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын сенiмдi басқаруға байланысты қызмет жөнiндегi ақпараттық материалдарды және қаржылық есептiлiктi беру кестесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 тамыз N 1045
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Ұлттық
қорының кейбiр мәселелерi туралы" 2001 жылғы 29 қаңтардағы N 543
U010543_
Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінiң
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорын сенiмдi басқаруға байланысты қызмет
жөнiндегi ақпараттық материалдарды және қаржылық есептiлiктi беру кестесi
бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 9 тамыздағы
N 1045 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Қазақстан Республикасының
Ұлттық қорын сенiмдi басқаруға байланысты қызмет жөнiндегi
ақпараттық материалдарды және қаржылық есептiлiктi беру кестесi
---------------------------------------------------------------------------
Есептiлiктiң атауы/ !   Ұсыну   !     Ұсыну    !  Кімге  !   Ескерту
есептің мазмұны    !кезеңділігі!  кезеңділігі !ұсынылады!
---------------------------------------------------------------------------
1. ҚР Ұлттық қорының   Тоқсан   Есепті кезеңнен    ҚР     ҚР Ұлттық қоры.
активтерiн есептi      сайын    кейін 30 (отыз) Үкіметіне ның инвестициялық
тоқсанның соңындағы             күнтізбелік               операцияларын
сыныптар және валюта            күн ішінде                жүзеге асыру
түрлерi бойынша бөлу                                      ережесіне
1-қосымша
2. ҚР Ұлттық қоры      Тоқсан   Есепті кезеңнен    ҚР     ҚР Ұлттық қоры.
портфелінің есепті     сайын    кейін 30 (отыз) Үкіметіне ның инвестициялық
тоқсанның аяғындағы             күнтізбелік               операцияларын
құрамы                          күн ішінде                жүзеге асыру
ережесіне
2-қосымша
3. ҚР Ұлттық қорының   Тоқсан   Есепті кезеңнен    ҚР     ҚР Ұлттық қоры.
активтерiмен есепті    сайын    кейін 30 (отыз) Үкіметіне ның инвестициялық
кезеңде жасалған                күнтізбелік               операцияларын
мәмілелер бойынша               күн ішінде                жүзеге асыру
есеп                                                      ережесіне
3-қосымша

Об утверждении Графика предоставления Национальным Банком Республики Казахстан информационных материалов и финансовой отчетности по деятельности, связанной с доверительным управлением Национальным фондом Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2001 года N 1045
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 2001 года N 543 U010543_ "О некоторых вопросах Национального фонда Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый График предоставления Национальным Банком Республики Казахстан информационных материалов и финансовой отчетности по деятельности, связанной с доверительным управлением Национальным фондом Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 августа 2001 года N 1045
График предоставления Национальным Банком Республики Казахстан
информационных материалов и финансовой отчетности по
деятельности, связанной с доверительным управлением
Национальным фондом Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
Наименование отчетности/!Периодич-!Срок представ-! Кому !    Примечание
содержание отчета       !ность    !ления         !предс-!
!представ-!              !тав-  !
!ления    !              !ляется!
________________________!_________!______________!______!__________________
1. Распределение активов  Ежеквар-  В течение 30  Прави-  Приложение 1 к
Национального фонда РК    тально    (тридцати)    тель-   Правилам осущест-
по классам и видам валют            календарных   ству РК вления инвести-
на конец отчетного                  дней,                 ционных операций
квартала                            следующих за          Национального
отчетным              фонда РК
периодом
2. Состав портфеля        Ежеквар-  В течение 30  Прави-  Приложение 2 к
Национального фонда РК    тально    (тридцати)    тель-   Правилам осущест-
на конец отчетного                  календарных   ству РК вления инвести-
квартала                            дней,                 ционных операций
следующих за          Национального
отчетным              фонда Республики
периодом              Казахстан
3. Отчет по заключенным   Ежеквар-  В течение 30  Прави-  Приложение 3 к
сделкам с активами        тально    (тридцати)    тель-   Правилам осущест-
Национального фонда РК              календарных   ству РК вления инвести-
за отчетный период                  дней,                 ционных операций
следующих за          Национального
отчетным              фонда РК
периодом

4. ҚР Ұлттық қорының   Тоқсан   Есепті кезеңнен    ҚР     Қазақстан Респу.
портфелін есепті       сайын    кейін 30 (отыз) Үкіметіне бликасының Ұлттық
кезеңдегі басқару               күнтізбелік               қорының инвести.
нәтижелерін талдау              күн ішінде                циялық операция.
ларын жүзеге
асыру ережесіне
4-қосымша
5. ҚР Ұлттық қорының     Ай     ҚР Қаржы        ҚР Қаржы  Қазақстан Респу.
ақша қозғалысын 1-і    сайын    министрлігінің  министр.  бликасының Ұлттық
күнгі жағдай бойынша            Қазынашылық     лігінің   қорын қалыптасты.
салыстыру ведомосы              комитетінен     Қазына.   ру мен пайдалану.
есеп алғаннан   шылық     дың есептілігін
кейін           комитеті. жасау және бух.
не        галтерлік есебін
жүзеге асыру
ережесіне
7-қосымша
6. ҚР Ұлттық қорын   Ай сайын   Айдың бірі      ҚР        ҚР Ұлттық қорын
сенімді басқарудың     және     күнгі жағдай    Үкіметіне қалыптастыру мен
1-і күнге арналған  жыл сайын   бойынша                   пайдаланудың
нәтижелері туралы                                         есептілігін жасау
есеп                                                      және бухгалтерлік
есебін жүзеге
асыру ережесіне
12-қосымша
7. Қазақстан           Тоқсан   Есепті кезеңнен    ҚР
Республикасы Ұлттық  сайын және кейін 30 (отыз) Үкіметіне
Банкi Басқармасының  жыл сайын  күнтізбелік
қаулысымен бекiтiлген           күн ішінде
Қазақстан Республика.
сының Ұлттық қорын
сенiмдi басқару
нәтижелерi туралы
есеп
8. Тиісті рыноктардың   Жыл     Есепті кезеңнен    ҚР
жағдайы және олардың   сайын    кейін 30 (отыз) Үкіметіне
портфельге әсері                күнтізбелік
жөніндегі жазбаша               күн ішінде
есеп, экономикалық
шолу
9. Стратегияға шолу     Жыл     Есепті кезеңнен    ҚР
және портфельдің       сайын    кейін 30 (отыз) Үкіметіне
құрылымындағы                   күнтізбелік
неғұрлым маңызды                күн ішінде
өзгерістерді
түсіндіру, инвести.
циялаудың ағымдағы
стратегиясы
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

4. Анализ результатов     Ежеквар-  В течение 30  Прави-  Приложение 4 к
управления портфелем      тально    (тридцати)    тель-   Правилам осущест-
Национального фонда РК              календарных   ству РК вления инвести-
за отчетный период                  дней,                 ционных операций
следующих за          Национального
отчетным              фонда Республики
периодом              Казахстан
5. Ведомость сверки       Ежеме-    После полу-  Комитету Приложение 7 к
движения денег            сячно     чения        казна-   Правилам состав-
Национального фонда РК              отчета от    чейства  ления отчетности
по состоянию на 1 число             Комитета     Минис-   и осуществления
казначейства терства  бухгалтерского
Министерства финан-   учета формиро-
финансов РК  сов РК   вания и использо-
вания Националь-
ного фонда
Республики
Казахстан
6. Отчет о результатах    Ежеме-    По состоянию Прави-   Приложение 12 к
доверительного управления сячно и   на первое    тель-    Правилам состав-
Национальным фондом РК    ежегодно  число        ству РК  ления отчетности
на 1 число                          месяца                и осуществления
бухгалтерского
учета формиро-
вания и использо-
вания Националь-
ного фонда РК
7. Отчет о результатах    Ежеквар-  В течение 30  Прави-
доверительного управления тально и  (тридцати)    тель-
Национальным фондом       ежегодно  календарных   ству РК
Республики Казахстан,               дней,
утвержденный постанов-              следующих за
лением Правления                    отчетным
Национального Банка                 периодом
Республики Казахстан
8. Письменный отчет по    Ежегодно  В течение 30  Прави-
состоянию соответствующих           (тридцати)    тель-
рынков  и их влиянию                календарных   ству РК
на портфель, экономи-               дней,
ческий обзор                        следующих за
отчетным
периодом
9. Обзор стратегии и      Ежегодно  В течение 30  Прави-
объяснение наиболее                 (тридцати)    тель-
важных изменений в                  календарных   ству РК
структуре портфеля,                 дней,
текущая стратегия                   следующих за
инвестирования                      отчетным
периодом
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)