Демалыс күндерін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 тамыз N 1060
Еңбекшілердің демалуына қолайлы жағдай жасау және 2001 жылдың тамыз-қыркүйек-қазан айларындағы жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына демалыс күндері: 2001 жылғы 2 қыркүйек - жексенбі күнінен 31-
тамыз - жұма күніне және 28 қазан - жексенбі күнінен 26 қазан - жұма
күніне ауыстырылсын.
2. Қажетті өнімдерді шығару үшін, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске
қосу үшін еңбек, материалдық және қаржылық ресурстармен қамтамасыз етілген
ұйымдарға кәсіподақ комитеттерімен келісім бойынша жұмысын 2001 жылғы 31
тамызда және 26 қазанда жүргізу құқығы берілсін.
Көрсетілген күндердегі жұмыс қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес
өтеледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О переносе дней отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2001 года N 1060
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в августе-сентябре-октябре 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перенести дни отдыха с воскресенья 2 сентября 2001 года на пятницу 31 августа 2001 года, с воскресенья 28 октября 2001 года на пятницу 26 октября 2001 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми,
материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, а
также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию
с профсоюзными организациями работу 31 августа и 26 октября 2001 года.
Работа в указанные дни компенсируется в соответствии с действующим
законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)