Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 тамыз N 1061
Ақмола облысының коммуналдық шаруашылығының қысқы жағдайлардағы жұмысқа уақытылы дайындауды қамтамасыз ету жөніндегі шараларды қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ақмола облысының әкіміне коммуналдық меншіктегі жылу көздерінің, жылу жолдары мен су құбырларының-канализациялық желілерінің авариялық жай-күйіне және оларды жөндеуге байланысты жұмыстарды орындауға, сондай-ақ жылумен жабдықтаушы ұйымдар үшін отын сатып алуға 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 100000000 (жүз миллион) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.16. N 442
қаулысымен.
P020442_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген
тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге
асыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2001 года N 1061
В целях принятия мер по обеспечению своевременной подготовки коммунального хозяйства Акмолинской области к работе в зимних условиях Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Акмолинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 100000000 (сто миллионов) тенге на выполнение работ, связанных с аварийным состоянием и ремонтом теплоисточников, теплотрасс и водопроводно-канализационных сетей, находящихся в коммунальной собственности, а также на приобретение топлива для теплоснабжающих организаций.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 16 апреля 2002 г. N 442
p020442_
.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием
средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня  подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)