Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 тамыз N 1107. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000 - 2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 538-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000 - 2002 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000 - 2002 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 9-бөлiмде: "Құқық бұзушылықтардың алдын алу, қоғамдық тәртiп пен қоғамдық қауiпсiздiктi сақтау" деген 2-тарауда: реттiк нөмiрi 1, 4, 9, 17, 19, 20, 22, 23, 27-жолдардағы, "Орындалуына жауаптылар" деген 4-бағанда "ЕХҚМ" деген сөз алынып тасталсын; реттiк нөмiрi 24-жолдағы, 4-баған мынадай редакцияда жазылсын: "БҒМ, IIМ, ЕХҚМ, ӘдМ". 2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А. Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2001 года N 1107. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 538) следующие изменения:
в Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 9 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы": в главе 2 "Профилактика правонарушений, охрана общественного порядка и общественной безопасности": в строках, порядковые номера 1, 4, 9, 17, 19, 20, 22, 23, 27, в графе 4 "Ответственные за исполнение" слово "МТСЗ" исключить; в строке, порядковый номер 24, графу 4 изложить в следующей редакции: "МОН, МВД, МТСЗ, МЮ". 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Мартина Н.А., Пучкова О.Я.)