"Діни сенім бостандығы мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 қыркүйек N 1136
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Діни сенім бостандығы мәселелері жөніндегі Қазақстан
Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
P010407_
жобасы Қазақстан
Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарылып алынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам свободы вероисповедания"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 1136
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона
Республики Казахстан
P010407_
"О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам свободы
вероисповедания".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)