Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Құрылыс және әскерлерді жайластыру бас басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 1211 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің басқару құрылымдарын оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Құрылыс және әскерлерді жайластыру бас басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Бас басқарма) Қазақстан Республикасының Президенті бекіткен Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері штат санының лимиті шегінде құрылсын.
2. Бас басқарманы қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін ұстауға көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Бас басқарманың ережесін бекітсін және оның әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Құпия.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании государственного учреждения "Главное управление строительства и расквартирования войск" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1211
В целях оптимизации управленческих услуг Вооруженных Сил Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственное учреждение "Главное управление строительства и расквартирования войск" Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Главное управление) в пределах лимита штатной численности Вооруженных Сил Республики Казахстан, утвержденного Президентом Республики Казахстан.
2. Установить, что финансирование Главного управления осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Вооруженных Сил Республики Казахстан.
3. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить Положение Главного управления и обеспечить его государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Секретно.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан