Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қыркүйек N 1223
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 56, 627-құжат) мынадай толықтыру мен
өзгерістер енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 15-4-тармақпен толықтырылсын:
"15-4. Астана қаласының солтүстік айналма жолының құрылысы жөніндегі
жұмыстар бір көзден сатып алу тәсілімен жүзеге асырылсын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІV "Шығыстар" бөлімінде:
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлігі" ішкі функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі" әкімшісі бойынша:
36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және
қайта жаңарту" бағдарламасында:
34 "Астана қаласының солтүстік айналма жолының құрылысы" кіші
бағдарламасында "1 850 000" деген сан "2 411 000" деген санмен
ауыстырылсын;
35 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесін қайта жаңарту" кіші
бағдарламасында "3 400 000" деген сан "2 839 000" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 1223
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 56, ст. 627) следующие дополнение и изменения:
дополнить пунктом 15-4 следующего содержания:
"15-4. Закуп работ по строительству северной объездной дороги города
Астаны осуществить способом из одного источника.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан":
в программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения":
в подпрограмме 34 "Строительство северной объездной дороги
г. Астаны" цифру "1 850 000" заменить цифрой "2 411 000";
в подпрограмме 35 "Реконструкция участка автомобильной дороги
Астана-Боровое" цифру "3 400 000" заменить цифрой "2 839 000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)