Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы N 1631 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 қыркүйек N 1233. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 231 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2022 № 231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Туризм жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы N 1631
P001631_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 534-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Туризм жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына:
Рахметов Нұрлан - Қазақстан Республикасының
Құсайынұлы Мемлекеттік кіріс бірінші
вице-министрі енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Тоқсейітов Рақымберген Құрманғалиұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года N 1631
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2001 года N 1233. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 231.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2022 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
октября 2000 года N 1631
P001631_
"Об образовании Координационного совета
по туризму" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст.534)
следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Координационного совета по туризму:
Рахметова Нурлана - вице-Министра государственных
Кусаиновича доходов Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Токсеитова Ракимбергена Курмангалиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)