Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі N 1335 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қыркүйектегі N 1245 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы N 159 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.19 N 159 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік құпиялармен жұмыс істеуді талап ететін кәсіптік орта және кәсіптік жоғары білім мамандықтарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі N 1335 P991335_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік құпиялармен жұмыс істеуді талап ететін кәсіптік орта және кәсіптік жоғары білім мамандықтарының тізбесі мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кәсіптік орта білім мамандықтары:
0202002 - Құқық қорғау қызметі;
1701002 - Өрт қауіпсіздігі.
2. Кәсіптік жоғары білім мамандықтары:
011100 - Картография;
021600 - Құқықтану мамандандырулары бойынша:
"Жедел - криминалистикалық",
"Тергеу - криминалистикалық",
"Қылмыстық - атқарушылық";
110400 - Ядролық реакторлар және энергетикалық қондырғылар;
320100 - Қолданбалы геодезия;
320200 - Аэрофотогеодезия;
370300 - Ақпаратты қорғауды ұйымдастыру және оның технологиясы;
390900 - Ядролық-химиялық технология;
430700 - Жылу және атом электр станцияларын салу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года N 1335
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года N 1245. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 159
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2011 № 159.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8
сентября 1999 года N 1335
P991335_
"О Перечне специальностей среднего
профессионального и высшего профессионального образования, требующих
работы с государственными секретами" следующее изменение:
Перечень специальностей среднего профессионального и высшего
профессионального образования, требующих работы с государственными
секретами, утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей
редакции:
"1. Специальности среднего профессионального образования:
0202002  - Правоохранительная деятельность;
1701002  - Пожарная безопасность.
2. Специальности высшего профессионального образования:
011100   - Картография;
021600   - Юриспруденция по специализациям:
"Оперативно-криминалистическая";
"Следственно-криминалистическая";
"Уголовно-исполнительская";
110400   - Ядерные реакторы и энергетические установки;
320100   - Прикладная геодезия;
320200   - Аэрофотогеодезия;
370300   - Организация и технология защиты информации;
390900   - Ядерно-химическая технология;
430700   - Строительство тепловых и атомных электростанций".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)