Қазақстан әйелдерінің ІІІ Форумын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 3 қазан N 1277. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.04.03. N 397 қаулысымен. ~P020397
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Астана қаласында 2001 жылғы қарашада Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 10 жылдығына арналған Қазақстан әйелдерінің ІІІ Форумын өткізу туралы Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссияның ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған, Қазақстан әйелдерінің ІІІ Форумын дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне осы шараны өткізуге, оның ішінде Қазақстан әйелдерінің ІІІ Форумына қатысу үшін Қазақстан Республикасына шақырылған адамдардың тұруына 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 650000 (алты жүз елу мың) теңге сомасында қаражат бөлуге
рұқсат етілсін.
4. Облыстардың және Алматы қаласының әкімдеріне Қазақстан әйелдерінің
ІІІ Форумына қатысушылардың іссапар шығыстарын тиісті жергілікті
бюджеттердің қаражаты есебінен жүргізу ұсынылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 3 қазандағы
N 1277 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан әйелдерінің ІІІ Форумын дайындау мен өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Тасмағамбетов                 - Қазақстан Республикасы
Иманғали Нұрғалиұлы             Премьер-Министрінің
орынбасары, төраға
Самақова                      - Қазақстан Республикасының
Айткүл Байғазықызы              Министрі, Қазақстан Республикасы
Президентінің жанындағы
Отбасы және әйелдер істері
жөніндегі ұлттық комиссияның
төрайымы, төрағаның орынбасары
Мұстафина                     - Қазақстан Республикасы
Сәбила Сапарқызы                Министрінің, Қазақстан Республикасының
Президенті жанындағы Отбасы
және әйелдер істері жөніндегі
ұлттық комиссияның төрайымы
Хатшылығының меңгерушісі,
хатшы
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Әбусейітов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Қуатұлы                  Сыртқы істер вице-министрі
Әйімбетов                     - Қазақстан Республикасы
Сейітсұлтан Сүлейменұлы         Премьер-Министрінің Кеңсесі
Басшысының орынбасары
Арғынғазин                    - Қазақстан Республикасының
Әнуарбек Арғынғазыұлы           Президенті Іс басқарушысының
орынбасары (келісім бойынша)
Ақанаева                      - Біріккен Ұлттар Ұйымының
Әсия Борисқызы                  "Гендер және даму" бюросының
директоры (келісім бойынша)
Бексұлтанов Мәди              - "Қазақстанның болашағы үшін"
республикалық жастар
қозғалысының төрағасы
(келісім бойынша)
Досқалиев                     - Қазақстан Республикасы
Жақсылық Ақмырзаұлы             Денсаулық сақтау ісі жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Ықсанова                      - "Хабар агенттігі" жабық
Гүлнәр Мұстахымқызы             акционерлік қоғамының бас
директоры (келісім бойынша)
Қасейінов                     - Қазақстан Республикасының
Дүйсен Қорабайұлы               Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім вице-министрі
Коржова                       - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна               Қаржы вице-министрі
Нәлібаев                      - Қазақстан Республикасының
Әбдіхалық Зәкірұлы              Көлік және коммуникациялар
бірінші вице-министрі
Мұқашев                       - Қазақстан Кәсіподақтар
Сиязбек Өнербекұлы              федерациясының төрағасы
(келісім бойынша)
Мұхамеджанов                  - Астана қаласы әкімінің
Төлеген Мұхамеджанұлы           орынбасары (келісім бойынша)
Өмірбаева                     - Ресей-Қазақстан Қазіргі заманғы
Күмісжан Сағындыққызы           гуманитарлық университеті
ректорының кеңесшісі
(келісім бойынша)
Отто                          - Қазақстан Республикасының Ішкі
Иван Иванович                   істер вице-министрі
Сәрсембаева                   - Қазақстанның Іскер әйелдер
Раушан Бергібайқызы             қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Сиврюкова                     - Қазақстан Үкіметтік емес
Валентина Андреевна             ұйымдары конфедерациясының
президенті (келісім бойынша)
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О проведении III Форума женщин Казахстана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2001 года N 1277. Утратило силу постановлением Правительства РК от 3 апреля 2002 г. N 397 ~P020397
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Национальной комиссии по делам семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан о проведении в ноябре 2001 года в городе Астане III Форума женщин Казахстана, посвященного 10-летию независимости Республики Казахстан.
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению III Форума женщин Казахстана.
3. Разрешить Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение данного мероприятия, в том числе на проживание лиц, приглашенных в Республику Казахстан для участия в III Форуме женщин Казахстана в сумме 650000 (шестьсот пятьдесят тысяч) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Рекомендовать акимам областей и города Алматы командировочные расходы участников III Форума женщин Казахстана произвести за счет средств соответствующих местных бюджетов.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 октября 2001 года N 1277
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
III Форума женщин Казахстана
Тасмагамбетов                  - Заместитель Премьер-Министра
Имангали Нургалиевич             Республики Казахстан, председатель
Самакова                       - Министр Республики Казахстан,
Айткуль Байгазиевна              председатель Национальной
комиссии по делам семьи и женщин
при Президенте Республики
Казахстан, заместитель председателя
Мустафина                      - заведующая Секретариатом
Сабила Сапаровна                 Министра Республики Казахстан,
председателя Национальной комиссии
по делам семьи и женщин при
Президенте Республики Казахстан,
секретарь
Члены организационного комитета:
Абусеитов                      - вице-Министр иностранных дел
Кайрат Хуатович                  Республики Казахстан
Аимбетов                       - заместитель Руководителя Канцелярии
Сейтсултан Сулейменович          Премьер-Министра Республики Казахстан
Аргингазин                     - заместитель Управляющего Делами
Ануарбек Аргингазинович          Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Аканаева                       - директор Бюро Организаций
Асия Борисовна                   Объединенных Наций "Гендер и
развитие" (со согласованию)
Бексултанов Мади               - председатель республиканского
молодежного движения "За будущее
Казахстана" (по согласованию)
Доскалиев                      - Председатель Агентства Республики
Жаксылык Акмурзаевич             Казахстан по делам здравоохранения
Иксанова                       - генеральный директор закрытого
Гульнара Мустахимовна            акционерного общества "Агентство
Хабар" (по согласованию)
Касеинов                       - вице-Министр культуры, информации
Дюсен Корабаевич                 и общественного согласия
Республики Казахстан
Коржова                        - вице-Министр финансов Республики
Наталья Артемовна                Казахстан
Налибаев                       - первый вице-Министр транспорта и
Абдукалык Закирович              коммуникаций Республики Казахстан
Мукашев                        - председатель Федерации профсоюзов
Сиязбек Онербекович              Казахстана (по согласованию)
Мухамеджанов                   - заместитель акима г. Астаны (по
Толеген Мухамеджанович           согласованию)
Омербаева                      - советник ректора Российско-
Кумысжан Сагындыковна            Казахстанского Современного
Гуманитарного Университета (по
согласованию)
Отто                           - вице-Министр внутренних дел
Иван Иванович                    Республики Казахстан
Сарсембаева                    - президент Ассоциации деловых
Раушан Бергибаевна               женщин Казахстана (по согласованию)
Сиврюкова                      - президент Конфедерации
Валентина Андреевна              неправительственных организаций
Казахстана (по согласованию)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)