Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қазандағы N 1631 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 8 қазан N 1296. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.04.17. N 448 қаулысымен. ~P020448
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Iрi салық төлеушiлердiң мемлекеттiк мониторингiн енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 30 қазандағы N 1631
P991631_
қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Электронды мониторингке жататын
кәсіпорындардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрлерi 7, 67, 69, 96, 104, 137-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 65, 68, 109, 189, 199-жолдар мынадай редакцияда
жазылсын:
"65 "Тараз Су" мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Жамбыл облысы";
"68 "Қазфосфат" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi Жамбыл облысы";
"109 "Арқалық ЖЭО" мемлекеттiк кәсiпорны Қостанай облысы";
"189 "Эйр Қазақстан" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы Астана қаласы";
"199 "Павлодар мұнай-химия зауыты" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы
Павлодар облысы";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 215-220-жолдармен толықтырылсын:
"215 "Қазтрансгаз" жабық үлгідегi акционерлiк қоғамы Алматы қаласы;
216 "Алаутрансгаз" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы Алматы қаласы;
217 "Қазақстандық телекоммуникациялар" жабық үлгiдегi акционерлiк
қоғамы Алматы қаласы;
218 "Екiбастұз энергия орталығы" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы
Павлодар облысы;
219 "Өркен" жауапкершілігi шектеулі серiктестiгi Қостанай облысы;
220 "Шымкентәйнек" жауапкершілігі шектеулi серiктестiгi Оңтүстiк
Қазақстан облысы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді:
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1999 года N 1631
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 1296. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 апреля 2002 г. N 448 ~P020448
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1999 года N 1631 P991631_ "О внедрении государственного мониторинга крупных налогоплательщиков" следующие изменения и дополнения:
в перечне предприятий, подлежащих электронному мониторингу,
утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 7, 67, 69, 96, 104, 137, исключить;
строки, порядковые номера 65, 68, 109, 189, 199, изложить в следующей
редакции:
"65 Государственное казенное предприятие "Тараз Су" Жамбылская
область";
"68 Товарищество с ограниченной ответственностью "Казфосфат"
Жамбылская область";
"109 Государственное предприятие "Аркалыкская ТЭЦ" Костанайская
область";
"189 Акционерное общество закрытого типа "Эйр Казахстан" г. Астана";
"199 Акционерное общество открытого типа "Павлодарский
нефтехимический завод" Павлодарская область";
дополнить строками, порядковые номера 215-220, следующего содержания:
"215 Акционерное общество закрытого типа "Казтрансгаз" г. Алматы;
216 Акционерное общество открытого типа "Алаутрансгаз" г. Алматы;
217 Акционерное общество закрытого типа "Казахстанские
телекоммуникации" г. Алматы;
218 Акционерное общество закрытого типа "Экибастузский энергоцентр"
Павлодарская область;
219 Товарищество с ограниченной ответственностью "Оркен" Костанайская
область;
220 Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентстекло"
Южно-Казахстанская область".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)