Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қазан N 1344
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 56, 627-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
12 "Көлік және байланыс" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлігі" ішкі функциясында:
215 "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі" әкімшісі бойынша:
36 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы және
қайта жаңарту" бағдарламасында:
32 "Орал қаласы ауданында Орал өзені арқылы өтетін көпір құрылысы"
кіші бағдарламасында "330 000" деген сан "830 000" деген санмен
ауыстырылсын;
35 "Астана - Бурабай автомобиль жолының учаскесін қайта жаңарту" кіші
бағдарламасында "2 839 000" деген сан "2 339 000" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2001 года N 1344
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 56, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
в подфункции 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 36 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог республиканского значения":
в подпрограмме 32 "Строительство моста через реку Урал в районе города Уральска" цифру "330 000" заменить цифрой "830 000";
в подпрограмме 35 "Реконструкция участка автомобильной дороги Астана-Боровое" цифру "2 839 000" заменить цифрой "2 339 000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)