Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қазан N 1346
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" деген бөлімде:
218 "Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі" әкімшісі бойынша:
1 "Әкімшілік шығыстар" деген бағдарламада:
1 "Орталық органның аппараты"" деген кіші бағдарламада "83205" деген
сан "93790" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Аумақтық органдардың аппараттары" деген кіші бағдарламада "479233"
деген сан "468648" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2001 года N 1346
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
по администратору 218 "Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан":
в программе 1 "Административные расходы":
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "83205" заменить цифрой "93790";
в подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов" цифру "479233" заменить цифрой "468648".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)