Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Орталық Армия үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 қазан N 1373
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 Заң күші бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Орталық Армия үйі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Орталық Армия үйі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) болып қайта аталсын.
2. Кәсіпорынды мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асырушы орган болып Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі айқындалсын.
3. Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні мәдениет саласындағы өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің қызметтік үйлерін пайдалануға беру және жабдықтау функцияларын орындау болып айқындалсын.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы государственного казенного предприятия "Центральный дом Армии" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года N 1373
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать государственное казенное предприятие "Центральный дом Армии" Министерства обороны Республики Казахстан в Республиканское государственное казенное предприятие "Центральный дом Армии" Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности, Министерство обороны Республики Казахстан.
3. Основным предметом деятельности Предприятия определить осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области культуры, эксплуатацию служебных зданий и выполнение снабженческих функций Министерства обороны Республики Казахстан.
4. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию Предприятия;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан