Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 31 қазан N 1384
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттiк органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiнiң кейбiр ұйымдары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 9 тамыздағы N 1227 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 34, 420-құжат);
5-тармақтың 1) тармақшасының 3-абзацы алынып тасталсын;
2) <*>
1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) осы қаулының тiзбесiне сәйкес Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiнiң (Мемстандарт) мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi аумақтық органдарының - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi".
Ескерту. 2-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.18. N 1220 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 31 қазандағы
N 1384 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 2 шiлдедегi
N 904 қаулысымен бекiтілген
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi
Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiнiң
(Мемстандарт) мемлекеттiк қадағалау жөнiндегі аумақтық органдарының мемлекеттiк мекемелерiнiң
ТIЗБЕСI
1. Ақмола облысы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Көкшетау
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
2. Астана қаласы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Астана
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
3. Ақтөбе облысы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Ақтөбе
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
4. Алматы облысы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Талдықорған
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
5. Алматы қаласы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Алматы
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
6. Атырау облысы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Атырау
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
7. Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемстандарттың      - Өскемен
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы           қаласы

О внесении изменения и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2001 года N 1384
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 U000507_  "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года N 1227 P001227_  "О некоторых организациях Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 34, ст.420):
абзац 3 подпункта 1) пункта 5 исключить;
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 ноября 2002 г. N 1220 )
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2001 года N 1384
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 июля 2001 года N 904
Перечень
государственных учреждений-территориальных органов
по государственному надзору Комитета по стандартизации,
метрологии и сертификации Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан (Госстандарт)
1. Управление по государственному надзору     -  город Кокшетау
Госстандарта по Акмолинской области
2. Управление по государственному надзору     -  город Астана
Госстандарта по городу Астане
3. Управление по государственному надзору     -  город Актобе
Госстандарта по Актюбинской области
4. Управление по государственному надзору     -  город Талды-
Госстандарта по Алматинской области           корган
5. Управление по государственному надзору     -  город Алматы
Госстандарта по городу Алматы
6. Управление по государственному надзору     -  город Атырау
Госстандарта по Атырауской области
7. Управление по государственному надзору     -  город Усть-
Госстандарта по Восточно-Казахстанской        Каменогорск
области

8. Жамбыл облысы бойынша Мемстандарттың мемлекеттiк   - Тараз
қадағалау жөнiндегi басқармасы                       қаласы
9. Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемстандарттың      - Орал қаласы
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы
10. Қарағанды облысы бойынша Мемстандарттың           - Қарағанды
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы          қаласы
11. Қостанай облысы бойынша Мемстандарттың            - Қостанай
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы          қаласы
12. Қызылорда облысы бойынша Мемстандарттың           - Қызылорда
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы          қаласы
13. Маңғыстау облысы бойынша Мемстандарттың           - Ақтау
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы          қаласы
14. Павлодар облысы бойынша Мемстандарттың            - Павлодар
мемлекеттiк қадағалау жөнiндегi басқармасы          қаласы
15. Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша                - Петропавл
Мемстандарттың мемлекеттiк қадағалау                қаласы
жөнiндегi басқармасы
16. Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша                 - Шымкент
Мемстандарттың мемлекеттiк қадағалау                қаласы
жөнiндегi басқармасы

8. Управление по государственному надзору     -  город Тараз
Госстандарта по Жамбылской области
9. Управление по государственному надзору     -  город Уральск
Госстандарта по Западно-Казахстанской
области
10. Управление по государственному надзору    -  город Караганда
Госстандарта по Карагандинской области
11. Управление по государственному надзору    -  город Костанай
Госстандарта по Костанайской области
12. Управление по государственному надзору    -  город Кызыл-
Госстандарта по Кызылординской области       орда
13. Управление по государственному надзору    -  город Актау
Госстандарта по Мангистауской области
14. Управление по государственному надзору    -  город Павлодар
Госстандарта по Павлодарской области
15. Управление по государственному надзору    -  город Петропав-
Госстандарта по Северо-Казахстанской         ловск
области
16. Управление по государственному надзору    -  город Шымкент
Госстандарта по Южно-Казахстанской области