Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 7 маусымдағы N 769 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 қараша N 1395
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Арнайы мүлiктiң Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы"
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 7 маусымдағы N 769
P010769_
қаулысына мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"__________________________________________________________________________
1                 2               3        4      5          6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;   УДЗ-мен         930690100   796   4000
N 15/186006141002    РГН 7Г21
толықтырулар         шабуылдық
бойынша              қол гранатасы
Жөнелтушi: "МҒӨК
"Базальт" ФМБК
Мәскеу қаласы        УДЗ-мен         930690100   796   2000
Ресей Федерациясы    РГО 7Г22
Алушы:               қорғаныс қол
"Узмахсусимпекс"     гранатасы
мемлекеттiк
кәсiпорны Өзбекстан
Республикасы
Илецк-1 - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
1 - партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Iлесушiлер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - 18 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 90 патроны бар 3 АК автоматы.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                   2             3          4       5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    26 мм жарық.    360490000     796     5000
N 15/186006141002     тандыру пат.
толықтырулар          трондары
бойынша               (индексi
Жөнелтушi:            7С15)
"Краснозаводск
химиязауыты"          26 мм қызыл     360490000     796     5000
ФМБК,                 отты
Краснозаводск         сигналды
қаласы                патрондар
Ресей Федерациясы     (индексi
Алушы:                7С15)
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк           26 мм жасыл     360490000     796     5000
кәсiпорны Өзбекстан   отты
Республикасы          сигналды
Илецк-1 - Шеңгелдi    патрондар
(индексi
7С15)
___________________________________________________________________________
2-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушілер - 4 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, үш қарауыл.
Штаттық қару - 18 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 90 патроны бар 3 АК автоматы.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                  2             3         4        5         6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    9 мм ПМ       930690100    796    100000
N 15/186006141002     патрондары
толықтырулар
бойынша               5,45х39 мм    930690100    796    100000
Жөнелтуші:            ПС
"Вымпел" МБК          патрондары
Амурск қаласы         оғымен
Ресей Федерациясы
Алушы:                7,62 мм 1943  930690100    796    500000
"Узмахсусимпекс"      жылғы үлгі.
мемлекеттiк           дегі ПС
кәсiпорны Өзбекстан   патрондары
Республикасы          оғымен
Локоть - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
3-партияның құрамында - 3 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - 16 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және әрқайсысында 40 патрон бар
4 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                  2             3        4      5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    7,62 мм винт-   930690100  796   30000
N 15/186006141002     патрондары
толықтырулар          Б-32 оғымен
бойынша

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2001 года N 769
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2001 года N 1395
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
июня 2001 г. N 769
P010769_
"О выдаче разрешения на транзит через
территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской
Федерации в Республику Узбекистан" следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками следующего
содержания:
"__________________________________________________________________________
1          !      2       !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ФГУП     Ручная граната   930690100    796    4000
"ГНПП "Базальт"       наступательная
город Москва          РГН 7Г21 с УДЗ
Российской
Федерации             Ручная граната   930690100    796    2000
Получатель:           оборонительная
Государственное       РГО 7Г22 с УДЗ
предприятие
"Узмахсусимпекс"
Республики
Узбекистан
Илецк-1-Ченгельды
_________________________________________________________________________
В составе 1 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 18 патронами и 3
автомата АК с 90 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ФГУП     26 мм             360490000    796    5000
"Краснозаводский      осветительные
химический завод"     патроны
город Краснозаводск   (индекс 7С15)
Российской
Федерации             26 мм             360490000    796    5000
Получатель:           сигнальные
Государственное       патроны
предприятие           красного огня
"Узмахсусимпекс"      (индекс 7С15)
Республики
Узбекистан            26 мм             360490000    796    5000
Илецк-1-Ченгельды     сигнальные
патроны
зеленого огня
(индекс 7С15)
__________________________________________________________________________
В составе 2 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 4 человек: начальник караула, три
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 18 патронами и 3
автомата АК с 90 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ГУП      9 мм патроны     930690100    796   1000000
"Вымпел" город        к ПМ
Амурск Российской
Федерации             5,45х39 мм       930690100    796   1000000
Получатель:           патроны с пулей
Государственное       ПС
предприятие
"Узмахсусимпекс"      7,62 мм патроны
Республики            образца 1943
Узбекистан            года с пулей ПС  930690100    796   500000
Локоть-Ченгельды
___________________________________________________________________________
В составе 3 партии - 3 крытых вагона и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 16 патронами, 2
автомата АКМ с 50 патронами каждый и 4 карабина СКС с 40 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ОАО      7,62 мм          930690100    796   30000
"Новосибирский        винтпатроны с
завод низковольтной   пулей Б-32
аппаратуры"
Российской

Жөнелтушi: "Ново-     7,62 мм винт-   930690100  796   160000
сибирск төмен         патрон Т-46
вольттi аппаратура    оғымен
зауыты" ААҚ
Ресей Федерациясы     7,62 мм винт-   930690100  796   100000
Алушы:                патрон СН
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк
кәсiпорны Өзбекстан
Республикасы
Локоть - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
4-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - 16 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 40 патроны бар 4 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                     2               3       4     5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;     7,62 мм 1943     930690100   796  120000
N 15/186006141002      жылғы үлгiдегі
толықтырулар           патрондары
бойынша                Т-45 оғымен
Жөнелтушi: "Улья.
новск машина жасау
зауыты" ӨБ МБК
Ресей Федерациясы
Алушы:
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк
кәсiпорны Өзбекстан
Республикасы
Озинки - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
5-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - 16 патронымен "Макаров" жүйесiнiң 1 тапаншасы және
әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және әрқайсысында 40 патроны
бар 4 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                   2              3        4      5        6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;    Жинақталымдағы   930100000   671    10
N 15/186006141002     12,7 мм
толықтырулар          ОСВ-96
бойынша               снайперлік
Жөнелтушi: "Аспап     винтовкасы
жасау конструктор.                     905800000   671    4
лық бюросы" МБК       ОСВ-95-ке
Тула қаласы           ПКН-05
Ресей Федерациясы     түнде көретін
Алушы:                көздеуіш
"Узмахсусимпекс"
мемлекеттiк
кәсiпорны  Өзбекстан
Республикасы
Озинки - Шеңгелдi
___________________________________________________________________________
6-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және
әрқайсысында 50 патроны бар 5 СКС карабинi.

Федерации             7,62 мм          930690100    796   160000
Получатель:           винтпатроны
Государственное       с пулей Т-46
предприятие
"Узмахсусимпекс"      7,62 мм
Республики            винтпатроны
Узбекистан            СН               930690100    796   100000
Локоть-Ченгельды
___________________________________________________________________________
В составе 4 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 16 патронами и
4 карабина СКС с 40 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ГУП      7,62 мм патроны  930690100    796   120000
ПО "Ульяновский       образца 1943
машиностроительный    года с пулей
завод"                Т-45
Российской Федерации
Получатель:
Государственное
предприятие
"Узмахсусимпекс"
Республики
Узбекистан
Озинки
___________________________________________________________________________
В составе 5 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 1 пистолет системы "Макарова" с 16 патронами,
2 автомата АКМ с 50 патронами каждый и 4 карабина СКС с 40 патронами
каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ГУП      12,7 мм          930100000    671      10
"Конструкторское      винтовка
бюро приборо-         снайперская
строения" город       ОСВ-96
Тула Российской       в комплекте
Федерации
Получатель:           Прицел ночного   905800000    671       4
Государственное       видения
предприятие           ПКН-05
"Узмахсусимпекс"      к ОСВ-96
Республики
Узбекистан
Озинки-Ченгельды
___________________________________________________________________________
В составе 6 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 2 автомата АКМ с 50 патронами каждый и 5 карабинов
СКС с 50 патронами каждый.

Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.
___________________________________________________________________________
1                   2                  3      4       5       6
___________________________________________________________________________
N 11/186006141001;     АГС-17             930690100  796    5000
N 15/186006141002      гранататқышына
толықтырулар           30 мм ВОГ-30
бойынша                (индексi
Жөнелтушi:             7П36) атулары
"Прибор" ФҒӨО
Мәскеу қаласы          АГС-17             930630300  796    1000
Ресей Федерациясы      гранататқышына
Алушы:                 инертті 30 мм
"Узмахсусимпекс"       ВОГ-30
мемлекеттiк            (индексi
кәсiпорны Өзбекстан    7П36ИН)
Республикасы           атулары
Озинки - Шеңгелдi
ГП-25              930630300  796    1000
гранататқышына 40
мм ВОГ-25
жарықшақты
гранаталы
(индексi
7П17) атулар
ГП-25
гранататқышына     930630300  796     600
40 мм ВОГ-25ИН
инерттi
жарықшақты
гранаталы
(индексi 7П17)
атулар
___________________________________________________________________________
7-партияның құрамында - 1 жабық вагон және қарауылдың жеке құрамын
тасымалдау үшiн 1 вагон.
Ілесушiлер - 5 адамнан тұратын қарауыл: қарауыл бастығы, төрт қарауыл.
Штаттық қару - әрқайсысында 50 патроны бар 2 АКМ автоматы және
әрқайсысында 50 патроны бар 5 СКС карабинi.
Жүк транзитi 2001 жылдың 4-тоқсаны - 2002 жылдың 2-тоқсанында
жоспарлануда.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.
___________________________________________________________________________
1          !      2         !     3      !  4   !   5   !   6
___________________________________________________________________________
По дополнениям
N 11/186006141001;
N 15/186006141002
Отправитель: ФНПЦ     30 мм выстрелы    930690100    796   5000
"Прибор" город        ВОГ-30
Москва Российской     (индекс 7П36)
Федерации             к гранатомету
Получатель:           АГС-17
Государственное
предприятие
"Узмахсусимпекс"      30 мм выстрелы    930630300    796   1000
Республики            ВОГ-30
Узбекистан            инертные (индекс
Озинки-Ченгельды      7П36ИН)
к гранатомету
АГС-17
40 мм выстрелы    930630300    796   1000
ВОГ-25
с осколочной
гранатой
(индекс 7П17)
к гранатомету
ГП-25
40 мм выстрелы    930630300    796   600
ВОГ-25ИН
с инертной
осколочной
гранатой
(индекс 7П17)
к гранатомету
ГП-25
___________________________________________________________________________
В составе 7 партии - 1 крытый вагон и 1 вагон для перевозки личного
состава караула.
Сопровождение - караул из 5 человек: начальник караула, четыре
караульных.
Оружие штатное - 2 автомата АКМ с 50 патронами каждый и 5 карабинов
СКС с 50 патронами каждый.
Транзит груза планируется с 4 квартала 2001 года по 2 квартал 2002
года.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)