Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 қарашадағы N 1409 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының жекелеген мемлекеттiк органдарын қайта ұйымдастыру, тарату және құру туралы" 2000 жылғы 13 желтоқсандағы N 507 U000507_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Лицензиялауға жататын қызметтiң
түрлерiне лицензиялар беруге өкiлеттiк берiлген мемлекеттiк органдардың
(лицензиарлардың) тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
2-бағанда "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгінің" деген
сөздер "Экономика және сауда министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағанда "; әскери тегi ғарыштық қара және түстi металдардың
сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және сату" деген
сөздер алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 25-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"25. Қазақстан Республикасының         Заңды тұлғалардың түстi
Экономика және сауда              және қара металдардың
министрлiгi                       сынықтары мен
қалдықтарын жинауы
(дайындауы), сақтауы,
қайта өңдеуi және
сатуы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года № 1409. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2000 года N 507 U000507_ "О реорганизации, упразднении и образовании отдельных государственных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие изменения:
в Перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных
выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию,
утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
в графе 2 слова "Министерства энергетики, индустрии и торговли"
заменить словами "Министерства экономики и торговли";
в графе 3 слова "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация
лома и отходов цветных и черных металлов военного и космического
происхождения" исключить;
строку, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"25. Министерство                       сбор (заготовка), хранение,
экономики и торговли               переработка и реализация
Республики Казахстан               юридическими лицами лома
и отходов цветных и черных
металлов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)