Республикалық меншiктiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 қараша N 1446
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Алматы облысында орналасқан N 5 әскери қалашықтың мүлiктiк кешенi
(үйлер мен ғимараттар) Алматы облысының коммуналдық меншiгiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлiгінің Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитетiмен бiрлесiп, Алматы облысы әкiмiмен келiсiм бойынша заңнамада
белгіленген тәртiппен жоғарыда көрсетiлген мүлiк кешенiн беру жөнiндегi
қажеттi ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 1446
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать в коммунальную собственность Алматинской области имущественный комплекс военного городка N 5 (здания и сооружения), расположенный в Алматинской области.
2. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с акимом Алматинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные меры по
передаче вышеуказанного имущественного комплекса.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)