Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 қараша N 1468. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорының және Мемлекеттік халықты жұмыспен қамту қызметінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 қаңтардағы N 68  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 2, 17-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1468. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1468 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  Z010149_ "О занятости населения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года N 68  P990068_ "Вопросы государственного фонда содействия занятости и Государственной службы занятости населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 2, ст. 17) следующее изменение:
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан