С.М.Кузьменко туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 қарашадағы N 1475 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Берген өтінішіне сәйкес Сергей Михайлович Кузьменко Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Кузьменко С.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1475
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Кузьменко Сергея Михайловича от должности Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)