Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 қарашадағы N 1495 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Отандық тауар өндiрушiлердi қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Әкелiнетiн тауарларға кеден баждарының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы  N 1389  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"2007 10 101,     Балалар тамағына арналған 250 г.
2007 10 911,     дейiнгi орамадағы
2007 10 991      гомогендендiрiлген дайын өнiмдер      бажсыз"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2007 91 900-ден  Өнеркәсiптiк өңдеуге арналған,
таза массасы 100 кг-дан асатын
бастапқы орамадағы өзге цитрус          5";
пюресі
"2009             Ашытылмаған немесе құрамында
спирт қоспалары жоқ, қант немесе
басқа да тәттiлендiретiн заттар
қосылған немесе қосылмаған
жидек шырындары (жүзiм                15, бiрақ
шырынын қоса алғанда) мен           0,07 ЕВРО-дан
көкөнiс шырындары                     кем емес
мыналардан басқа:"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"2009 11 190-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын,
20оС температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асырып қатырылған,
мұздатылған концентратты
апельсин шырыны                         5
2009 19 190-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асырылған,
концентратты апельсин шырыны            5
2009 19 990-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,09 г/см3 кем емес, бiрақ
1,33 г/см3 көп емес, концентратты
апельсин шырыны                         5
2009 20 190-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асатын, концентратты
грейпфрут шырыны                        5
2009 30 190-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асатын, концентратты
өзге цитрустық шырындар                 5
2009 30 310-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны  30 евродан  асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы 1,09
г/см3 кем емес, бiрақ 1,33 г/см3
көп емес, қант қосылған,
концентратты, өзге цитрустық
шырындар                                5
2009 30 390-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,09 г/см3 кем емес, бiрақ
1,33 г/см3 көп емес, концентратты
өзге цитрустық шырындар                 5
2009 40 190-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асатын, концентратты
ананас шырыны                           5
2009 40 990-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы 1,09
г/см3 кем емес, бiрақ 1,33 г/см 3
көп емес, қант қосылмаған,
концентратты ананас шырыны              5";

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2001 года N 1495. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2001 года N 1495 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях поддержки отечественных товаропроизводителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389   P961389_   "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450):
в приложении 1 к указанному постановлению:
после строки:
"2007 10 101,      Гомогенизированные готовые
2007 10 911,      продукты для детского питания в
2007 10 991       упаковке до 250 г                        беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"из 2007 91 900    Пюре цитрусовые прочие в первичных
упаковках нетто-массой более 100 кг,
для промышленной переработки                 5";
после строки:
"2009              Соки фруктовые (включая виноградное
сусло) и соки овощные, несброженные
и не содержащие добавок спирта,
с добавлением или без добавления
сахара или других подслащивающих        15, но не менее
веществ                                    0,07 ЕВРО
кроме:"
дополнить строками следующего содержания:
"из 2009 11 190    Апельсиновый сок замороженный,
концентрированный, плотностью более
1,33 г/куб.см  при температуре 20оС,
стоимостью, превышающей 30 евро за
100 кг нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                  5
из 2009 19 190     Апельсиновый сок концентрированный,
плотностью более 1,33 г/куб.см  при
температуре 20оС, стоимостью,
превышающей 30 евро за 100 кг
нетто-массы, в бочках, цистернах,
флекси-танках вместимостью не
менее 40 кг                                  5
из 2009 19 990     Апельсиновый сок концентрированный,
плотностью не менее 1,09 г/куб.см,
но не более 1,33 г/куб.см  при
температуре 20оС, стоимостью,
превышающей 30 евро за 100 кг
нетто-массы, в бочках, цистернах,
флекси-танках вместимостью не менее
40 кг                                        5
из 2009 20 190     Грейпфрутовый сок концентрированный,
плотностью более 1,33 г/куб.см при
температуре 20оС, стоимостью,
превышающей 30 евро за 100 кг нетто-
массы, в бочках, цистернах, флекси-
танках вместимостью не менее 40 кг           5
из 2009 30 190     Соки прочих цитрусовых
концентрированные, плотностью более
1,33 г/куб.см при температуре 20оС,
стоимостью, превышающей 30 евро за
100 кг нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                  5
из 2009 30 310     Соки прочих цитрусовых с добавками
сахара, концентрированные,
плотностью не менее 1,09 г/куб.см,
но не более 1,33 г/куб.см при
температуре 20оС, стоимостью,
превышающей 30 евро за 100 кг
нетто-массы, в бочках, цистернах,
флекси-танках вместимостью не
менее 40 кг                                   5
из 2009 30 390     Соки прочих цитрусовых
концентрированные, плотностью не
менее 1,09 г/куб.см, но не более 1,33
г/куб.см при температуре 20оС,
стоимостью, превышающей 30 евро
за 100 кг нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                   5
из 2009 40 190     Ананасовый сок концентрированный,
плотностью более 1,33 г/куб.см при
температуре 20оС, стоимостью,
превышающей 30 евро за 100 кг
нетто-массы, в бочках, цистернах,
флекси-танках вместимостью не
менее 40 кг                                   5
из 2009 40 990     Ананасовый сок без добавок сахара
концентрированный, плотностью не
менее 1,09 г/куб.см, но не более
1,33 г/куб.см при температуре 20оС,
стоимостью, превышающей 30 евро
за 100 кг нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                   5";
после строки:

"2009 60-тан      Жүзiм шырыны*                           5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"2009 80 360-тан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асатын, концентратты
тропикалық жемiстердiң
шырындары                               5
2009 80 730-дан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,09 г/см3 кем емес, бiрақ
1,33 г/см3 көп емес, концентратты,
тропикалық жемiстердiң
шырындары                               5
2009 90 410-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы 1,09
г/см3 кем емес, бiрақ 1,33 г/см 3
көп емес, қант қосылған,
концентратты, цитрус және ананас
шырындарының қоспалары                  5
2009 90 490-нан  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
бөшкедегi, цистернадағы, флекси.
танктегi, таза массасы 100 кг үшiн
құны 30 евродан асатын, 20 о С
температурадағы тығыздығы
1,09 г/см3 кем емес, бiрақ
1,33 г/см3 көп емес, концентратты
цитрус және ананас
шырындарының қоспалары                  5";
"4410 19 100      Шайыр немесе басқа да
органикалық байланыстырушы
заттар сiңiрiлген немесе
сіңiрiлмеген, өңделмеген немесе
тек тегiстелген ағаш жаңқасынан
жасалған тақталар және ағаштан
немесе басқа да ағаш
материалдардан жасалған ұқсас         бажсыз"
тақталар
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4410 19 500      Меламин шайыры сiңiрiлген               5 **";
қағазбен өңделген
"50               Жiбек                                   5"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"50               Жiбек                                   5
мыналардан басқа:
5007 20 190,     Таза жiбек немесе жiбек
5007 20 310,     қалдықтарынан маталар
5007 20 390,
5007 90 900                                            бажсыз **";
"5101             Таралғанға немесе алынғанға
дейiн жуылған терiнi қоса
алғанда, кардомен немесе
тарақпен таралуға ұшырамаған
жуылмаған жүн                           20"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5111 11 190,     Аппаратпен тоқылған жүн
5111 11 990,     тоқыма жiбiнен немесе малдың
5111 20 000,     жiңiшке қылынан аппаратпен
5111 30 300,     иiрiлген жiп маталар                  бажсыз
5111 30 900
5112 11 900,     Жүннен таралған жiптiң немесе
5112 20 000,     малдың жiңiшке қылынан
5112 30 300,     таралған жiп маталары                 бажсыз **";

"из 2009 60        Виноградное сусло*                            5"
дополнить строками следующего содержания:
"из 2009 80 360    Соки из тропических плодов
концентрированные, плотностью
более 1,33 г/куб.см при температуре
20оС, стоимостью, превышающей
30 евро за 100 кг нетто-массы,
в бочках, цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                   5
из 2009 80 730     Соки из тропических плодов
концентрированные, плотностью не
менее 1,09 г/куб.см, но не более
1,33 г/куб.см при температуре 20оС,
стоимостью, превышающей 30 евро
за 100 кг нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                   5
из 2009 90 410     Смеси соков цитрусовых и
ананасового с добавками сахара
концентрированные, плотностью не
менее 1,09 г/куб.см, но не более
1,33 г/куб.см при температуре 20оС,
стоимостью, превышающей 30 евро
за 100 кг нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                   5
из 2009 90 490     Смеси соков цитрусовых и
ананасового концентрированные,
плотностью не менее 1,09 г/куб.см,
но не более 1,33 г/куб.см при
температуре 20оС, стоимостью,
превышающей 30 евро за 100 кг
нетто-массы, в бочках,
цистернах, флекси-танках
вместимостью не менее 40 кг                   5";
после строки:
"4410 19 100       Плиты древесностружечные и
аналогичные плиты из древесины
или других одревесневших
материалов, пропитанные или
не пропитанные смолами или
другими органическими
связующими веществами,
необработанные или только
отшлифованные                            беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"4410 19 500       Отделанные бумагой, пропитанной
меламиновой смолой                            5**";
строку:
"50                Шелк                                          5"
изложить в следующей редакции:
"50                Шелк                                          5
кроме:
5007 20 190,       Ткани из натурального шелка или из
5007 20 310,       шелковых отходов                         беспошлинно**";
5007 20 390,
5007 90 900
после строки:
"5101              Шерсть, не подвергнутая кардо- или
гребнечесанию немытая, включая мытую
до стрижки или снятия шкуры                   20"
дополнить строками следующего содержания:
"5111 11 190,      Ткани из шерстяной пряжи аппаратного
5111 11 990,      прядения или аппаратной пряжи из
5111 20 000,      тонкого волоса животных                  беспошлинно
5111 30 300,
5111 30 900
5112 11 900,      Ткани из гребенной шерстяной пряжи
5112 20 000,      или гребенной пряжи из тонкого волоса
5112 30 300,      животных                                 беспошлинно**";

5112 30 900
"5204             Бөлшек сауда үшiн бөлiнiп
салынған немесе бөлiнiп салынбаған      5"
мақтадан тоқылған тiгiн жiптерi
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мыналардан басқа:
5204 20 000      Бөлшек сауда үшiн бөлiнiп салынған
мақтадан тоқылған тiгiн жiптерi       бажсыз **";
"5207             Бөлшек сауда үшiн бөлiнiп салынған
мақтадан жасалған тоқыма жiптер
(тiгiн жiбiнен басқа)
5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5209 11 000,     Бетiнің тығыздығы 200 г/м2 асатын,
5209 19 000,     құрамындағы мақтаның массасы
5209 21 000,     85% немесе одан да көп мақта          бажсыз **";
5209 29 000,     маталары
5209 31 000,
5209 39 000 -
5209 42 000,
5209 49 100 -
5209 51 000,
5209 59 000

5112 30 900,
после строки:
"5204              Нитки хлопчатобумажные швейные,
расфасованные или не расфасованные
для розничной продажи                         5"
дополнить строками следующего содержания:
"кроме:
5204 20 000        Нитки хлопчатобумажные швейные,
расфасованные для розничной
продажи                                  беспошлинно**";
после строки:
"5207              Пряжа хлопчатобумажная (кроме
швейных ниток) расфасованная для
розничной продажи                             5"
дополнить строками следующего содержания:
"5209 11 000,      Ткани хлопчатобумажные, содержащие
5209 19 000,      85 мас.% или более хлопка, с
5209 21 000,      поверхностной плотностью более 200
5209 29 000,      г/кв.м                                 беспошлинно**";
5209 31 000,
5209 39 000-
5209 42 000,
5209 49 100-
5209 51 000,
5209 59 000
после строки:

"54               Химиялық жiптер                         10"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5401 10 900,     Бөлшек сауда үшiн бөлiнiп
5401 20 900      салынған химиялық жiптерден тiгiн     бажсыз **";
жiптерi
"5402 10 100      Арамидтерден жасалған берiктiгi
жоғары жiптер                           20"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5402 20 000,     көлденең тығыздығы 6,7 тексадан
5402 31 100 -    кем ұзынша синтетикалық
5402 31 900,     моножiптердi қоса алғанда, бөлшек
5402 33 900,     сауда үшiн бөлiнiп салынбаған
5402 41 300      комплекстi синтетикалық жiптер        бажсыз
(тiгiн жiбiнен басқа)
5403 20 900,     көлденең тығыздығы 6,7 тексадан
5403 41 000 -    кем ұзынша жасанды моножiптердi
5403 49 000      қоса алғанда, бөлшек сауда үшiн
бөлiнiп салынбаған, комплекстi
жасанды жiптер (тiгiн жiбiнен         бажсыз **";
басқа)
"5404-5406        Моножiптер және комплекстi
жасанды, синтетикалық жiптер            5"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5404             Көлденең тығыздығы 6,7 текса            5
немесе одан да астам және көлбеу
қиығы 1 мм-ден аспайтын
мөлшердегi синтетикалық
моножіптер; енi 5 мм-ден аспайтын,
жасанды синтетикалық тоқыма
материалдардан ленталық және
осындай жiптер (мысалы, жасанды
сабан):
5405 00 000      Көлденең тығыздығы 6,7 текса            5
немесе одан да астам және көлбеу
қиығы 1 мм-ден аспайтын
мөлшердегi жасанды моножіптер;
енi 5 мм-ден аспайтын, жасанды
синтетикалық тоқыма
материалдардан ленталық және
осындай жiптер (мысалы, жасанды
сабан):
5406             Бөлшек саудаға арналған комплекстi
химиялық жiптер (тiгiн жiптен
басқа)                                бажсыз **";
"5407 10 00       Берiктiлiгi жоғары жiптерден
жасалған нейлондардан немесе
басқа да полиамидтерден немесе
полиэфирлерден жасалған маталар         20"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5407 10 00,      5404 тауар позициясы

"54                Химические нити                               10"
дополнить строками следующего содержания:
"5401 10 900,      Нитки швейные из химических нитей,
5401 20 900       расфасованные для розничной продажи      беспошлинно**";
после строки:
"5402 10 100       Нити высокопрочные из арамидов                20"
дополнить строками следующего содержания:
"5402 20 000,      Нити комплексные синтетические (кроме
5402 31 100-      швейных ниток), не расфасованные для
5402 31 900,      розничной продажи, включая
5402 33 900,      синтетические мононити линейной
5402 41 300       плотности менее 6,7 текса                беспошлинно
5403 20 900,      Нити комплексные искусственные (кроме
5403 41 000-      швейных ниток) не расфасованные для
5403 49 000       розничной продажи, включая
искусственные мононити линейной
плотности менее 6,7 текса                беспошлинно**";
строку:
"5404-5406         Мононити и нити комплексные
искусственные, синтетические                  5"
изложить в следующей редакции:
"5404              Мононити синтетические, линейной              5
плотности 6,7 текса или более
и с размером поперечного сечения
не более 1 мм; ленточные и
аналогичные нити (например,
искусственная соломка) из
синтетических текстильных материалов
с шириной не более 5 мм:
5405 00 000        Мононити искусственные, линейной              5
плотности 6,7 текса или более и
с размером поперечного сечения не
более 1 мм; ленточные и аналогичные
нити (например, искусственная
соломка) из искусственных текстильных
материалов с шириной не более 5 мм
5406               Нити комплексные химические (кроме
швейных ниток), предназначенных для
розничной продажи                       беспошлинно**";
строку:
"5407 10 00        Ткани, вырабатываемые из
высокопрочных нитей из найлона или
других полиамидов или полиэфиров              20"
изложить в следующей редакции:
"5407 10 00,       Ткани из синтетических комплексных

5407 20 110,     материалдарынан жасалатын
5407 30 000,     маталарды қоса алғанда,
5407 44 000,     синтетикалық комплекстi жiп
5407 61 500,     маталары                                5
5407 69 900,
5407 73 000,
5407 81 000 -
5407 84 000
5408 10 000,     5405 тауар позициясы
5408 22 100,     материалдарынан жасалатын
5408 22 900,     маталарды қоса алғанда,
5408 23 100 -    комплекстi жасанды жіп маталары         5**";
5408 24 000,
5408 32 000 -
5408 34 000
"5501 10 000-     Арамидтiк жгуттар *                     10"
нан
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5512 19 100,     Осы талшықтардың массасы
5512 19 900,     құрамында 85% немесе одан да көп
5512 29 900,     синтетикалық талшық маталар             5
5512 99 900
5513 11 100 -    Бетiнің тығыздығы 170 г/м2 кем
5513 11 900,     емес, негiзiнен немесе тек қана
5513 13 000,     мақта қосылған
5513 19 000,     Осы талшықтардың массасы
5513 21 100 -    құрамында 85% немесе одан да көп
5513 21 900,     синтетикалық талшық маталар             5

5407 20 110,      нитей, включая ткани, вырабатываемые
5407 30 000,      из материалов товарной позиции 5404           5
5407 44 000,
5407 61 500,
5407 69 900,
5407 73 000,
5407 81 000-
5407 84 000
5408 10 000,      Ткани из искусственных комплексных
5408 22 100,      нитей, включая ткани вырабатываемые
5408 22 900,      из материалов товарной позиции 5405           5**";
5408 23 100-
5408 24 000,
5408 32 000-
5408 34 000
после строки:
"из 5501 10 000    Жгуты из арамидов *                           10"
дополнить строками следующего содержания:
"5512 19 100,      Ткани из синтетических волокон,
5512 19 900,      содержащие 85 мас.% или более этих
5512 29 900,      волокон                                       5
5512 99 900
5513 11 100-      Ткани из синтетических волокон,
5513 11 900,      содержащие менее 85 мас.% этих
5513 13 000,      волокон с добавлением в основном
5513 19 000,      или исключительно хлопка, имеющие
5513 21 100-      поверхностную плотность не более
5513 21 900,      170 г/кв.м                                     5

"** кеден баждарының ставкалары 2002 жылғы 10 қыркүйекке дейiн қолданылады.";
2) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 29 маусымдағы  N 891  қаулысына:
4-тармақтағы "және 2001 жылдың 10 желтоқсанына дейiн қолданылатын" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi қазақстан тарабы қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы бiр ай мерзiмде Еуразиялық экономикалық қоғамдастығының Интеграциялық Комитетiн хабардар етсiн.
3. Осы қаулының қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiлетiн 1-тармағының 2) тармақшасынан басқасы, жарияланған күнiнен бастап отыз күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"** ставки таможенных пошлин действуют до 10 сентября 2002 года";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2001 года N 891  P010891_  "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389":
в пункте 4 слова "и действует по 10 декабря 2001 года" исключить.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в месячный срок уведомить Интеграционный Комитет Евразийского экономического сообщества о принимаемых казахстанской стороной мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования кроме подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан