Ғимараттарды республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 қараша N 1535
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Курчатов қаласындағы "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының таратылатын филиалының ғимараттарын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетімен бірлесіп, Шығыс Қазақстан облысының әкімімен келісім бойынша
заңнамада белгіленген тәртіппен 2002 жылғы 1 қаңтарға дейін осы қаулының
1-тармағында көрсетілген ғимараттарды қабылдау-беру жөніндегі қажетті
ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 28 қарашадағы
N 1535 қаулысына
қосымша
Курчатов қаласындағы "Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау ісі жөніндегі агенттігінің Радиациялық медицина және
экология ғылыми-зерттеу институты" республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының филиалы ғимараттарының тізбесі
1. Емхана ғимараты.
2. Жедел жәрдем станциясының ғимараты.
3. Хирургиялық корпустың ғимараты.
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О передаче зданий из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 1535
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства здравоохранения Республики Казахстан о передаче зданий ликвидируемого филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Научно-исследовательский институт радиационной медицины и экологии Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения" в городе Курчатове согласно приложению в коммунальную собственность Восточно-Казахстанской области.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан по согласованию с акимом Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке до 1 января 2002 года осуществить необходимые организационные меры по приему-передаче указанных в пункте 1 настоящего постановления зданий.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 ноября 2001 года N 1535
Перечень
зданий филиала Республиканского государственного казенного
предприятия "Научно-исследовательский институт радиационной
медицины и экологии Агентства Республики Казахстан по делам
здравоохранения" в городе Курчатове
1. Здание поликлиники.
2. Здание станции скорой помощи.
3. Здание хирургического корпуса.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)