Қытай Халық Республикасының Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданы партия комитетiнiң хатшысы Ван Лэцюанның Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 16-20 қарашадағы ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегi протоколдық-ұйымдастырушылық iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 қараша N 1545
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы достық қарым-қатынастарды нығайту және екiжақты ынтымақтастықты одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қытай Халық Республикасының Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданы партия комитетiнiң хатшысы Ван Лэцюанның Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 16-20 қарашадағы ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастырушылық iс-шаралардың жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша) және мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қытай Халық Республикасы Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданының партия комитетi хатшысының ресми сапарын өткiзуге, оның iшiнде шетелдiк қонақтардың тұруына 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар"
бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаражат бөлсiн.
4. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 29 қарашадағы
N 1545 қаулысымен
бекітілген
Қытай Халық Республикасының Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданы
(бұдан әрi - ҚХР ШҰАА) партия комитетiнiң хатшысы Ван Лэцюанның
Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 16-20 қарашадағы ресми сапарын
дайындау және өткiзу жөніндегi протоколдық-ұйымдастырушылық
iс-шаралардың
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________________
Р/с|           Iс-шара              | Орындау   |       Іс-шараға
N |                                | мерзiмi   |       жауаптылар
___|________________________________|___________|__________________________
1               2                       3                4
___________________________________________________________________________
1   ҚХР ШҰАА партия комитетi         2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Хатшысының ресми сапарын өткiзу    қараша    Сыртқы iстер министрлiгi
бағдарламасын дайындау
2   ҚХР ШҰАА делегациясының құрамын  2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
келiсу                             қараша    Сыртқы iстер министрлiгi
3   ҚХР ШҰАА партия комитетi         2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
хатшысының сапарын өткiзу          қараша    Сыртқы iстер министрлiгi
жөнiндегi шығыстар сметасын
дайындау
4   Бұқаралық ақпарат құралдарының   2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
өкiлдерiмен жұмысты ұйымдастыру    қараша    Сыртқы істер министрлігі
5   Ресми делегацияны және бiрге     2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
жүретiн адамдарды Алматы және      қараша    Сыртқы істер министрлігі,
Астана қалаларының әуежайларында             Қазақстан Республикасы
күтiп алуды және шығарып салуды              Мемлекеттік кіріс министр.
ұйымдастыру                                  лігінің Кеден комитеті,
Астана және Алматы
қалаларының әкімдері
6   Алматы және Астана қалаларының   2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
әуежайларында VIР залдарды        қараша     Сыртқы істер министрлігі,
дайындау                                     Астана және Алматы қалала.
рының әкімдері, Қазақстан
Республикасы Президентінің
Іс Басқармасы (келісім
бойынша)
7   Делегацияға көлiктiк қызмет      2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
көрсету                            қараша    Сыртқы iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Iс Басқар.
масы (келiсiм бойынша),
Астана және Алматы
қалаларының әкiмдерi
8   Делегация басшысы мен бiр        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
мүшесiн Астана қаласындағы         қараша    Сыртқы iстер министрлiгi,
"Окан "Интерконтиненталь-                    Қазақстан Республикасы
Астана" қонақ-үйiнде және                    Президентінің Іс Басқар.
Алматы қаласындағы                           масы (келiсiм бойынша)
"Риджент-Анкара" қонақ үйiнде
орналасуын және тамақтануын
қабылдаушы тарап есебiнен
ұйымдастыру
9   Делегация басшысы мен мүшелерi   2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
үшiн сыйлықтар әзiрлеу             қараша    Сыртқы iстер министрлiгi
10  Қазақстан Республикасы Премьер-  2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Министрiнiң ҚХР ШҰАА партия        қараша    Сыртқы iстер министрлiгi,
комитетiнiң хатшысымен                       Қазақстан Республикасының
сұхбатына тезистер мен ақпарат.              Экономика және сауда
тық-талдау материалдарын                     министрлігі, Қазақстан
дайындау                                     Республикасының Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Iшкi
iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм бойынша)
11  Қазақстан Республикасының        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Қ.К.Тоқаевтың     қараша    Сыртқы істер министрлігі
ҚХР ШҰАА партия комитетiнiң
хатшысы Ван Лэцюанмен кездесуiн
ұйымдастыру
12  Алматы қаласында Алматы, Шығыс   2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Қазақстан облыстары мен Алматы     17-18     Сыртқы істер министрлігі,
қаласы әкiмдерiнiң ҚХР ШҰАА        қараша    Алматы облысының, Шығыс
партия комитетiнiң хатшысы                   Қазақстан облысының,
Ван Лэцюанмен кездесуiн                      Алматы қаласының әкімдері
ұйымдастыру
13  Астана қаласында Қазақстан       2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Республикасының Экономика          19-20     Сыртқы істер министрлігі,
және сауда министрлiгi,            қараша    Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасының                    Экономика және сауда
Көлiк және коммуникациялар                   министрлігі, Қазақстан
министрлiгi, Қазақстан                       Республикасының Көлік
Республикасының Iшкi iстер                   және коммуникациялар
министрлiгi, Қазақстан                       министрлігі, Қазақстан
Республикасының Энергетика және              Республикасының Ішкі
минералдық ресурстар                         істер министрлігі,
министрлiгi басшыларының ҚХР                 Қазақстан Республикасының
ШҰАА партия комитетiнiң                      Энергетика және минералдық
хатшысы Ван Лэцюанмен                        ресурстар министрлігі
кездесуiн ұйымдастыру
14  Қазақстан Республикасының        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрi атынан      қараша     Сыртқы істер министрлігі
ресми қонақасы берудi
ұйымдастыру
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Секретаря партийного комитета Синьцзян-Уйгурского автономного района Китайской Народной Республики Ван Лэцюаня в Республику Казахстан 16-20 ноября 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2001 года N 1545
В целях укрепления дружественных отношений и дальнейшего развития двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Секретаря партийного комитета Синьцзян-Уйгурского автономного района Китайской Народной Республики Ван Лэцюаня в Республику Казахстан 16-20 ноября 2001 года (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение официального визита Секретаря партийного комитета Синьцзян-Уйгурского автономного района Китайской Народной Республики, в том числе на проживание иностранных гостей, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2001 года N 1545
План
протокольно-организационных мероприятий по
подготовке и проведению официального визита
Секретаря партийного комитета Синьцзян-Уйгурского
автономного района Китайской
Народной Республики (далее - СУАР КНР)
Ван Лэцюаня в Республику Казахстан 16-20 ноября 2001 года
___________________________________________________________________________
N !         Мероприятие         !Срок исполнения!    Ответственные за
п/п!                             !               !       мероприятия
___!_____________________________!_______________!_________________________
1 !               2             !       3       !           4
___!_____________________________!_______________!_________________________
1  Подготовка программы проведения     ноябрь     Министерство иностранных
официального визита Секретаря      2001 года   дел Республики Казахстан
партийного комитета СУАР КНР
2  Согласование состава делегации      ноябрь     Министерство иностранных
СУАР КНР                          2001 года    дел Республики Казахстан
3  Подготовка сметы расходов по        ноябрь     Министерство иностранных
проведению визита Секретаря       2001 года    дел Республики Казахстан
партийного комитета СУАР КНР
4  Организация работы с                ноябрь     Министерство иностранных
представителями средств           2001 года    дел Республики Казахстан
массовой информации
5  Организация встреч и проводов       ноябрь     Министерство иностранных
официальной делегации и           2001 года    дел Республики Казахстан,
сопровождающих лиц в аэропортах                Таможенный комитет
городов Алматы и Астаны                        Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан,
акимы городов Астаны и
Алматы
6  Подготовка VIP залов в              ноябрь     Министерство иностранных
аэропортах городов Алматы и       2001 года    дел Республики Казахстан,
Астаны                                         акимы городов Астаны и
Алматы, Управление
Делами Президента
Республики
Казахстан (по
согласованию)
7  Транспортное обслуживание           ноябрь     Министерство иностранных
делегации                         2001 года    дел Республики Казахстан,
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию), акимы
городов Астаны и Алматы
8  Организация размещения и            ноябрь     Министерство иностранных
питания главы и одного члена      2001 года    дел Республики Казахстан,
делегации в гостинице                          Управление Делами
"Окан Интерконтиненталь -                      Президента Республики
Астана" города Астаны и                        Казахстан (по
гостинице "Риджент-Анкара"                     согласованию)
города Алматы за счет
принимающей стороны
9  Изготовление подарков для           ноябрь     Министерство иностранных
главы и членов делегации          2001 года    дел Республики Казахстан
10 Подготовка тезисов и                ноябрь     Министерство иностранных
информационно-аналитических       2001 года    дел Республики Казахстан,
материалов к беседе                            Министерство экономики и
Премьер-Министра Республики                    торговли Республики
Казахстан с Секретарем                         Казахстан, Министерство
партийного комитета СУАР КНР                   энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Министерство
внутренних дел
Республики Казахстан,
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан (по
согласованию)
11 Организация встречи                 ноябрь     Министерство иностранных
Премьер-Министра Республики       2001 года    дел Республики Казахстан
Казахстан К.К. Токаева с
Секретарем партийного комитета
СУАР КНР Ван Лэцюанем
12 Организация встречи в городе     17-18 ноября  Министерство иностранных
Алматы акимов Алматинской,         2001 года   дел Республики Казахстан,
Восточно-Казахстанской областей                акимы Алматинской
и города Алматы с Секретарем                   области,
партийного комитета СУАР КНР                   Восточно-Казахстанской
Ван Лэцюанем                                   области, города Алматы
13 Организация встречи в городе     19-20 ноября  Министерство иностранных
Астане руководителей              2001 года    дел Республики Казахстан,
Министерства экономики и                       Министерство экономики и
торговли Республики Казахстан,                 торговли Республики
Министерства транспорта и                      Казахстан, Министерство
коммуникаций Республики                        транспорта и
Казахстан, Министерства                        коммуникаций Республики
внутренних дел Республики                      Казахстан, Министерство
Казахстан, Министерства                        внутренних дел Республики
энергетики и минеральных                       Казахстан, Министерство
ресурсов Республики Казахстан с                энергетики и минеральных
Секретарем партийного комитета                 ресурсов Республики
СУАР КНР Ван Лэцюанем                          Казахстан
14 Организация официального обеда      ноябрь     Министерство иностранных
от имени Министра иностранных     2001 года    дел Республики Казахстан
дел Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)