Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 желтоқсан N 1565. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың (ұлттық компаниялардың) қызметін тиімді басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 290 P010290_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 85-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
7-тармақтағы:
"Құдышев Мұрат Тиышбекұлы - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасы Төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Өтеулина Хафиза Мұхтарқызы - Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі" деген жолдар мынадай редакцияда
жазылсын:
"Айманбетова Гүлбану Зарлыққызы - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкі Төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Бахмутова Елена Леонидовна - Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1565. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 602.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 P010290_ "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий (национальных компаний)" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 85) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 7 строки:
"Кудышев Мурат Тишбекович - заместитель Председателя правления Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);
Утеулина Хафиза Мухтаровна - вице-Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Айманбетова Гульбану Зарлыковна - заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);
Бахмутова Елена Леонидовна - вице-Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан