Қылқан жапырақты тұқымдастардың жұмыр ағаш материалдарын және қылқан жапырақты ағаштың бөрене түріндегі отындық сүректерін экспорттауға тыйым салуды енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 5 желтоқсан N 1571. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 785 қаулысымен. ~P020785
Ормандарды сақтау, заңсыз кесудің өсімін азайту мақсатында және "Қазақстан Республикасының кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының Z952368_ 20-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап үш жыл мерзімге Қазақстан Республикасының аумағынан қылқан жапырақты тұқымдастардың жұмыр ағаш материалдарын (ТМД СЭҚ ТН коды 4403 10 - 4403 20) және қылқан жапырақты ағаштың бөрене түріндегі отындық сүректерін (ТМД СЭҚ ТН коды 4401 10 000-ден) экспорттауға тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шараларды
қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан
Республикасының қылқан жапырақты тұқымдастардың жұмыр ағаш материалдарын
және қылқан жапырақты ағаштың бөрене түріндегі отындық сүректерін
экспорттауға тыйым салуды енгізгені туралы белгіленген тәртіппен Еуразия
Экономикалық Қоғамдастығының Интеграциялық комитетін хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және
жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жуманазарова А.Б.

О введении запрета на экспорт круглых лесоматериалов хвойных пород и древесины топливной в виде хвойных бревен
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2001 года N 1571 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 16 июля 2002 года N 785
В целях сохранения лесов, снижения роста незаконных рубок и в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить с 1 января 2002 года экспорт круглых лесоматериалов хвойных пород (код ТН ВЭД СНГ 4403 10 - 4403 20 и древесины топливной в виде хвойных бревен (код ТН ВЭД СНГ из 4401 10 000) с территории Республики Казахстан сроком на три года.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном
порядке уведомить Интеграционный комитет Евразийского Экономического
Сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на экспорт круглых
лесоматериалов хвойных пород и древесины топливной в виде хвойных бревен.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)