Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 8 қарашадағы N 1495 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 желтоқсан N 1594
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Т.Манақбаев және Б.Х.Хамзин туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1995 жылғы 8 қарашадағы N 1495 қаулысының күші жойылған деп
танылсын.
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1995 года N 1495
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года N 1594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 8 ноября 1995 года N 1495 "О Манахбаеве Т. и Хамзине Б.Х.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)