Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 қарашадағы N 1413 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 желтоқсан N 1651
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін
жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөніндегі конкурстық комиссияның
құрамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7
қарашадағы N 1413
P011413_
қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін
жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөніндегі конкурс өткізу үшін
комиссияның құрамына:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы           Министрінің орынбасары, төраға
болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Ораз Әлиұлы Жандосов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года N 1413
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1651
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
ноября 2001 года N 1413
P011413_
"Об образовании состава конкурсной
комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного
внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан" следующие
изменения:
в пункте 1:
ввести в состав комиссии для проведения конкурса по выбору
независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита
Национального фонда Республики Казахстан
Масимова                            - Заместителя Премьер-Министра
Карима Кажимкановича                  Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)