Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 25 желтоқсан N 1694
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне әскери қызметшілердің, құқық қорғау органдары және басқа да мемлекеттік органдар қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу және оларды әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қазандағы N 247-ІІ ҚРЗ Z010247_ Заңын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттігіне 2001 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларында есепте тұрған Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі қызметкерлерінің ақшалай қаражаттарынан 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап ұсталған зейнетақы аударымдарын қайтару үшін 5 530 000 (бес миллион бес
жүз отыз мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2001 года N 1694
Во исполнение Закона Республики Казахстан Z010247_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оплаты труда и социальной защиты военнослужащих, сотрудников правоохранительных и других государственных органов" от 10 октября 2001 года N 247-II ЗРК Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по защите государственных секретов из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2001 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме 5 530 000 (пять миллионов пятьсот тридцать тысяч) тенге для возврата пенсионных отчислений сотрудникам Государственной фельдъегерской службы Республики Казахстан, состоящим в кадрах Министерства внутренних дел Республики Казахстан, удержанных с 1 января 2001 года из их денежного содержания.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)