Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 15 қарашадағы N 1716 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 желтоқсан N 1696
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының почта саласын дамытудың және почта-жинақ жүйесiн қалыптастырудың 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 қарашадағы N 1716 P001716_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 567-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының почта саласын дамытудың және почта-жинақ жүйесiн қалыптастырудың 2000-2003 жылдарға арналған бағдарламасының бiрiншi кезеңiн iске асыру жөнiндегi 2000-2001 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 1.10-жолда:
"Iс-шара" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнаулы байланыс қызметiнiң Қазақстан Республикасында мемлекеттiк органдардың ерекше маңызды хат-хабарларын және қымбат металдар, зергерлiк бұйымдар, аспаптар, аппаратуралар мен қорғаныс өнеркәсiбiнiң құрастырушы бұйымдары бар арнаулы жөнелтiмдерiн, сондай-ақ мемлекеттiк құпияны құрайтын мәлiметтердi және оларды тасығыштарды автомобильдермен
тасымалдауды ұйымдастыру жөнiндегi нұсқаулықты әзiрлеу";
"Аяқтау нысаны" деген бағанда "Үкiмет қаулысы" деген сөздер
"Бiрлескен бұйрық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Орындауға жауаптылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚР ККМ, ҚР IIМ, Қазпочта (келісім бойынша)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1716
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года N 1696.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2000 года N 1716 P001716_ "О Программе развития почтовой отрасли Республики Казахстан и формировании почтово-сберегательной системы на 2000-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 567) следующие изменения:
в Плане мероприятий на 2000-2001 годы по реализации первого этапа Программы развития почтовой отрасли Республики Казахстан и формировании почтово-сберегательной системы на 2000-2003 годы:
в строке, порядковый номер 1.10:
графу "Мероприятие" изложить в следующей редакции:
"Разработать Инструкцию по организации автомобильных перевозок особо важной корреспонденции государственных органов и специальных отправлений с драгоценными металлами, ювелирными изделиями, приборами, аппаратурой и комплектующими изделиями оборонной промышленности, а также сведений, составляющих государственные секреты и их носители в Республике Казахстан Службой специальной связи";
в графе "Форма завершения" слова "Постановление Правительства" заменить словами "Совместный приказ";
графу "Ответственные за исполнение" изложить в следующей редакции:
"МТиК РК, МВД РК, Казпочта (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)