Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1508 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1728
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензия беру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1508
P991508_
қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1508
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1728
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1508 P991508_ "О выдаче лицензии на право недропользования".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)