Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1752 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы  N 549 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Радиожиіліктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237  P980237_   қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мырзахметов                 - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Абылай Исабекұлы              коммуникациялар министрi, төраға;
Есенғараев                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Асқар Батылханұлы             коммуникациялар министрлiгi Байланыс
және ақпараттандыру жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы, төрағаның
орынбасары;
Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Асқар Қуанышұлы               коммуникациялар министрлiгi Байланыс
және ақпараттандыру жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары;
Сатыбаева                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Сәуле Мақашқызы               министрлiгi Заң департаментi
директорының орынбасары;
Карпов                      - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Владимир Михайлович           министрлiгi Техникалық қызмет
департаментi бастығының орынбасары;
Серкебаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытжан Қыпжанұлы            министрлігі Фискалдық саясат және
болжау департаменті директорының
орынбасары;
көрсетілген құрамнан Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов, Біржан Бисекенұлы Қанешев, Азамат Маратұлы Сырғабаев, Асқар Кемеңгерұлы Әмрин, Елена Леонидовна Бахмутова, Михаил Грантович Мартиросов, Дулат Сұлтанұлы Оразалинов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшінен енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1752. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1752 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 549 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20
марта 1998 года N 237   P980237_   "О составе Государственной межведомственной
комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной межведомственной комиссии по
радиочастотам Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Мырзахметова               - Министра транспорта и коммуникаций Республики
Аблая Исабековича            Казахстан, председателем;
Есенгараева                - председателя Комитета по связи и
Аскара Батылхановича         информатизации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
заместителем председателя;
Жумагалиева                - заместителя председателя Комитета по
Аскара Куанышевича           связи и информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан;
Сатыбаеву                  - заместителя директора Департамента
Сауле Махашевну              законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан;
Карпова                    - заместителя начальника Департамента
Владимира Михайловича        технической службы Министерства внутренних
дел Республики Казахстан;
Серкебаева                 - заместителя директора Департамента фискальной
Бахытжана Кипжановича        политики и прогнозов Министерства финансов
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича, Канешева Биржана Бисекеновича, Сыргабаева Азамата Маратовича, Амрина Аскара Кеменгеровича, Бахмутову Елену Леонидовну, Мартиросова Михаила Грантовича, Оразалинова Дулата Султановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)