Б.Б.Әбдіқұлов, К.Пірімқұлұлы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 28
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бағдат Балтағұлұлы Әбдіқұлов Қазақстан Республикасының Экономика және
сауда министрлігі Стандарттау, метрология және сертификаттау жөніндегі
комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, Керім Пірімқұлұлы бұл қызметтен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об Абдыкулове Б.Б., Примкулулы К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 28
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Абдыкулова Багдата Балтагуловича Председателем Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства экономики Республики Казахстан, освободив от этой должности Примкулулы Керима.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)