Тікұшақтың көтергіш винті қалақтарының импорты туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 32
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамына "Тумарим" (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) жабық акционерлiк қоғамымен жасалған 2001 жылғы 19 шiлдедегі N 8Т шартқа және 2001 жылғы 23 тамыздағы N 9Т келiсiм-шартқа сәйкес Қазақстан Республикасына 5 жинақтауыш мөлшерiнде Ми-8 тiкұшағының N 8АТ.2710.000. көтергiш винтi қалақтарының (СЭҚ ТН коды 8803 10 900) импортына рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамына осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген өнiмнiң импортына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген өнiмдi кедендiк бақылауды
және кедендiк ресiмдеудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика
және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiне
жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об импорте лопастей несущего винта вертолета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 32
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить открытому акционерному обществу "Авиаремонтный завод N 405" импорт в Республику Казахстан лопастей несущего винта N 8АТ.2710.000. вертолета Ми-8 (код ТН ВЭД 8803 10 900) в количестве 5 комплектов согласно договору N 8Т от 19 июля 2001 года и контракту N 9Т от 23 августа 2001 года, заключенным с закрытым акционерным обществом "Тумарим" (город Москва, Российская Федерация).
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан выдать в установленном законодательством порядке открытому акционерному обществу "Авиаремонтный завод N 405" лицензию на импорт продукции, указанной в пункте 1 настоящего постановления.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и таможенное оформление продукции, указанной в пункте 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Комитет по оборонной промышленности Министерства экономики и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)