Қазақстан Республикасы Президентiнiң "2002 жылды Денсаулық жылы деп жариялау туралы" 2001 жылғы 30 желтоқсандағы Жарлығын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 қаңтар N 59
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "2002 жылды Денсаулық жылы деп жариялау туралы" 2001 жылғы 30 желтоқсандағы N 751 U010751_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Денсаулық жылын өткiзу жөнiндегi мемлекеттiк
комиссияның құрамы құрылсын және бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк комиссия 2002 жылғы 25 қаңтарға дейiн Денсаулық жылын
ұйымдастыру және өткiзу жөнiндегi тиiстi iс-шаралардың жоспарын әзiрлесiн
және бекiтсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 18 қаңтардағы
N 59 қаулысымен
бекiтiлген
Денсаулық жылын өткiзу жөнiндегі мемлекеттiк комиссияның
ҚҰРАМЫ
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.03. N 397 қаулысымен.
P020397_
1. Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Бауыржан Әлiмұлы             орынбасары, төраға
2. Досқалиев                   - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы           Денсаулық сақтау министрi,
төрағаның орынбасары
3. Мусин                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ерік Мазанұлы                Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-
мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
4. Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасы
Қуаныш Сұлтанұлы              Парламентiнiң Сенаты
Әлеуметтiк-мәдени даму
комитетiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
5. Қадырова                    - Қазақстан Республикасы
Зәуре Жүсiпқызы               Парламентiнiң Мәжiлiсi
Әлеуметтік-мәдени даму
комитетiнiң төрайымы
(келiсiм бойынша)
6. Қаюпова                     - Қазақстан Республикасының
Нина Әмiрқызы                 Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
7. Оңғарсынова                 - Қазақстан Республикасының
Фариза Оңғарсынқызы           Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша )
8. Әбiлқасымов                 - Қазақстан Республикасының
Ерасыл Әбiлқасымұлы           Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
9. Бутина                      - Қазақстан Республикасының
Мереке Сағымбайқызы           Медицина қызметкерлерi
кәсiподағының төрайымы
(келiсiм бойынша)
10. Ақанов                     - Қазақстан Республикасы
Айқан Ақанұлы                Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Салауатты өмiр салтын қалыптастыру
проблемалары ұлттық орталығының
бас директоры
11. Смағұлов                   - "Азық-түлiк келiсiм-шарт
Нұрлан Еркебұланұлы          корпорациясы" жабық акционерлiк
қоғамының президентi

О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2001 года "Об объявлении 2002 года Годом здоровья"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2002 года N 59.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2001 года N 751 U010751_ "Об объявлении 2002 года Годом здоровья" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать и утвердить прилагаемый состав Государственной комиссии по проведению Года здоровья.
2. Государственной комиссии до 25 января 2002 года разработать и утвердить план соответствующих мероприятий по организации и проведению Года здоровья.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2002 года N 59
Состав
Государственной комиссии по проведению Года здоровья
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3
апреля 2002 г. N 397
P020397_
.
1.  Мухамеджанов              - Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович            Республики Казахстан, председатель
2.  Доскалиев                 - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич        Казахстан, заместитель председателя
3.  Мусин                     - заведующий Отделом социально-
Ерик Мазанович              культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
4.  Султанов                  - Председатель Комитета социально-культурного
Куаныш Султанович           развития Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
5.  Кадырова                  - Председатель Комитета социально-культурного
Зауре Жусуповна             развития Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
6.  Каюпова                   - депутат Сената Парламента Республики
Нина Амировна               Казахстан (по согласованию)
7.  Унгарсынова               - депутат Мажилиса Парламента Республики
Фариза Унгарсыновна         Казахстан (по согласованию)
8.  Абылкасымов Ерасыл        - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
9.  Бутина                    - председатель Профсоюза медицинских
Мереке Сагимбаевна          работников Республики Казахстан (по
согласованию)
10. Аканов                    - генеральный директор Национального центра
Айкан Аканович              проблем формирования здорового образа
жизни Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
11. Смагулов                  - президент закрытого акционерного общества
Нурлан Эркебуланович        "Продовольственная контрактная корпорация"

12. Садықова                   - Қазақстан дәрiгерлерi мен
Айжан Бегайдарқызы           провизорлары ассоциациясының
төрайымы (келiсiм бойынша)
13. Ықсанова                   - "Хабар" агенттiгi" жабық
Гүлнара Мұстахимқызы         акционерлiк қоғамының бас
директоры
14. Михайлов                   - "Казахстанская правда"
Валерий Федорович            газетiнiң бас редакторы
15. Смайыл                     - "Егемен Қазақстан" газетiнiң
Ержұман Өтешұлы              бас редакторы
16. Тұтқышев                   - Қазақстан Республикасының
Бексұлтан Серiкбайұлы        Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)

12. Садыкова                  - председатель Ассоциации врачей и провизоров
Айжан Бегайдаровна          Казахстана (по согласованию)
13. Иксанова                  - генеральный директор закрытого акционерного
Гульнара Мустахимовна       общества "Агентство "Хабар"
14. Михайлов                  - главный редактор газеты "Казахстанская
Валерий Федорович           правда"
15. Смаил                     - главный редактор газеты "Егемен Казакстан"
Ержуман Утешулы
16. Туткушев                  - депутат Сената Парламента Республики
Бексултан Серикпаевич       Казахстан (по согласованию)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)