П.Н.Посмаков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 қаңтар N 61
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Петр Николаевич Посмаков Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол
бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Посмакове П.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2002 года N 61
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Посмакова Петра Николаевича Председателем Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)