Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 қаңтар N 112
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасы бойынша Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы Займ туралы келiсiмнiң күшiне енуiне арналған шарттарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
6-тармақта:
"министрлiгiнiң жанындағы Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасын жүзеге асыру жөнiндегi Топқа" деген сөздер "министрлiгiне" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Облыстардың әкiмдерiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен жердi суландыру және дренаж жүйелерiн қайта құруға салынған инвестициялық шығындардың үлесiн республикалық бюджетке қайтару жөнiндегi iшкi несие келiсiмiн жасасу ұсынылсын";
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
4-тармақта:
бiрiншi абзацта:
"министрлiгiнiң жанындағы Жобаны жүзеге асыру тобы" деген сөздер "министрлiгi" деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"қаражаттың" деген сөз "Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi займы мен бiрлесiп қаржыландыру қаражатының" деген сөздермен ауыстырылсын және "мөлшерiнде" деген сөзден кейiн "қосымша құн салығы есепке алынбай" деген сөздермен толықтырылсын.
Ескерту. 6-абзацы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2005.06.03. N  557 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 112
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 года N 1237 P961237_ "О мерах по реализации условий для вступления в силу Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем" следующие изменения и дополнения:
в пункте 6:
слова "Группу по реализации Проекта усовершенствования ирригационной и дренажной систем при Министерстве" заменить словом "Министерство";
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Акимам областей рекомендовать заключить с Министерством финансов Республики Казахстан внутренние кредитные соглашения по возврату доли инвестиционных затрат, вложенных в реконструкцию ирригационных и дренажных систем в республиканский бюджет.";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 4:
в абзаце первом:
слова "Группа по реализации Проекта при Министерстве" заменить словом "Министерство";
в пункте 10:
после слов "от средств" и "хозяйства-конечного заемщика" дополнить соответственно словами "займа Международного Банка Реконструкции и Развития и софинансирования" и "без учета налога на добавленную стоимость". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 3 июня 2005 г. N 557 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан