Теңіз ғылыми зерттеулерін жүргізуге рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 қаңтар N 125. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.02.01. N 146 қаулысымен. ~P020146
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мұнай туралы" 1995 жылғы 28 маусымдағы N 2350 U952350_ заң күші бар Жарлығының 36-7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Ойл Шельф" корпорациясына 2002 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі мерзімде МОГТ-3Д эксклюзивті емес сейсмобарлау жұмыстары және гравибарлау технологиясы бойынша Каспий теңізінің қазақстандық бөлігі шегінде ІХ-7б; ІХ-8б; Х-5б (жартылай); ІХ-11; ІХ-12; Х-9; ХVІІ-15 (жартылай); ХХ-2 (жартылай); 3; 4 (жартылай); 6 (жартылай); 7 (жартылай); 8 (жартылай) блоктары бойынша теңіз зерттеулерін жүргізуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар
министрлігінің Геология және жер қойнауын қорғау комитеті заңнамада
белгіленген тәртіппен "Қазақстан Ойл Шельф" корпорациясымен келіссөздер
жүргізсін және теңіз ғылыми зерттеулерін жүргізуге тиісті шарт жасассын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выдаче разрешения на проведение морских научных исследований
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 125. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 февраля 2002 г. N 146 (вступает в силу с 26 января 2002 г.) ~P020146 )
В соответствии со статьей 36-7 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 июня 1995 года N 2350 U952350_ "О нефти" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить корпорации "Казахстан Ойл Шельф" провести морские научные исследования по технологии неэксклюзивных сейсморазведочных работ МОГТ-3Д и гравиразведки в пределах казахстанской части Каспийского моря по блокам IХ-7б; IХ-8б; Х-5б (частично); IХ-11; IХ-12; Х-9; XVII-15 (частично); ХХ-2 (частично); 3; 4 (частично); 6 (частично); 7 (частично); 8 (частично) в срок до 31 декабря 2002 года.
2. Комитету геологии и охраны недр Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке провести переговоры и заключить соответствующий договор с корпорацией "Казахстан Ойл Шельф" на проведение морских научных исследований.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)