Е.Ә.Ыдырысов, Н.Әбіқаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 қаңтар N 132
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
бірінші вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына
байланысты Нұртай Әбіқаев бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об Идрисове Е.А., Абыкаеве Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 132
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Идрисова Ерлана Абильфаизовича первым вице-Министром иностранных дел Республики Казахстан, освободив от этой должности Абыкаева Нуртая в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)