Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 31 қаңтар N 145. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993 қаулысымен. ~P020993
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері"
туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645
P991645_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымында:
"Үкіметтік ақпарат бөлімі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Баспасөз қызметі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1645
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 145. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ~P020993 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3
ноября 1999 года N 1645
P991645_
"Вопросы Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан" следующее изменение:
в структуре Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан,
утвержденной указанным постановлением:
строку "Отдел правительственной информации" изложить в следующей
редакции:
"Пресс-служба Премьер-Министра Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)