Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 2 қазандағы N 987 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 ақпан N 152
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кейбір электр бөлу тораптары компанияларының мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 2 қазандағы N 987
P980987_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 35, 316-құжат)
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1998 года N 987
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 152.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1998 года N 987 P980987_ "Вопросы некоторых распределительных электросетевых компаний" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 35, ст. 316).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)